Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United zet goede reeks voort met zege bij concurrent Aston Villa

United zet goede reeks voort met zege bij concurrent Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United heeft zijn goede serie in 2024 voortgezet bij Aston Villa. De ploeg van Erik ten Hag versloeg de concurrent voor een Europees ticket in een attractief duel op Villa Park met 2-1.

Met de zege komt United, dat op de zesde plaats staat, op 41 punten. Nummer 5 Villa heeft 5 punten meer. De vijfde plaats is aan het einde van het seizoen goed voor kwalificatie voor de Europa League.

United was sinds de jaarwisseling nog ongeslagen in vijf wedstrijden (competitie en FA Cup) en begon ook goed tegen Villa. Rasmus Højlund was in de openingsfase gevaarlijk en tikte in de 17e minuut de 1-0 binnen op aangeven van Harry Maguire. Het was alweer de vijfde wedstrijd op rij dat de Deen trefzeker was.

Onana

Villa reageerde via onder anderen John McGinn en Ollie Watkins, maar keeper André Onana redde bekwaam. Watkins vond na rust opnieuw de oud-Ajacied op zijn weg, waarna de doelman echter kansloos was bij de 1-1 van Douglas Luiz. De Braziliaan stond in de 67e minuut na een scrimmage op de goede plaats om van dichtbij te scoren.

Villa was na de gelijkmaker dreigend, maar het was United dat vijf minuten voor tijd de 2-1 maakte. Invaller Scott McTominay kopte een fraaie voorzet van Diogo Dalot binnen.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

6 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

7 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

7 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

11 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

14 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

14 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

14 uur geleden