Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United zet goede reeks voort met zege bij concurrent Aston Villa

United zet goede reeks voort met zege bij concurrent Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Manchester United heeft zijn goede serie in 2024 voortgezet bij Aston Villa. De ploeg van Erik ten Hag versloeg de concurrent voor een Europees ticket in een attractief duel op Villa Park met 2-1.

Met de zege komt United, dat op de zesde plaats staat, op 41 punten. Nummer 5 Villa heeft 5 punten meer. De vijfde plaats is aan het einde van het seizoen goed voor kwalificatie voor de Europa League.

United was sinds de jaarwisseling nog ongeslagen in vijf wedstrijden (competitie en FA Cup) en begon ook goed tegen Villa. Rasmus Højlund was in de openingsfase gevaarlijk en tikte in de 17e minuut de 1-0 binnen op aangeven van Harry Maguire. Het was alweer de vijfde wedstrijd op rij dat de Deen trefzeker was.

Onana

Villa reageerde via onder anderen John McGinn en Ollie Watkins, maar keeper André Onana redde bekwaam. Watkins vond na rust opnieuw de oud-Ajacied op zijn weg, waarna de doelman echter kansloos was bij de 1-1 van Douglas Luiz. De Braziliaan stond in de 67e minuut na een scrimmage op de goede plaats om van dichtbij te scoren.

Villa was na de gelijkmaker dreigend, maar het was United dat vijf minuten voor tijd de 2-1 maakte. Invaller Scott McTominay kopte een fraaie voorzet van Diogo Dalot binnen.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

11 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

11 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

12 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

14 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

14 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

21 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

23 uur geleden