Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United verwacht Van de Beek terug tegen Chelsea

United verwacht Van de Beek terug tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester United verwacht dat Donny van de Beek komende zondag voor de wedstrijd tegen Chelsea in de Premier League weer beschikbaar is. Volgens trainer Ole Gunnar Solskjaer is de oud-Ajacied vrijwel hersteld van een blessure, die hem de laatste weken aan de kant hield.

Edinson Cavani en Scott McTominay zijn waarschijnlijk eveneens weer inzetbaar. "Het ziet er positief uit", zei de Noorse trainer, die zijn elftal donderdag ten koste van het Spaanse Sociedad de volgende ronde van de Europa League zag bereiken.

Paul Pogba is voorlopig nog niet van de partij. De Franse international ontbreek sinds hij begin februari in het duel met Everton geblesseerd raakte. "Hij heeft nog een paar weken nodig", aldus Solksjaer.

Manchester United staat tweede in de Engelse competitie, achter Manchester City.

Meer uit Voetbal

Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

6 minuten geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

55 minuten geleden
Verdediger Maguire na twee jaar terug in Engelse selectie

LONDEN (ANP/RTR) - Harry Maguire is door bondscoach Thomas Tuchel opgeroepen voor de komende twee oefenwedstrijden van de Engelse voetballers tegen Uruguay en Japan. De 33-jarige verdediger van Manchester United maakte twee jaar geleden voor het laatst deel uit van de nationale selectie.

2 uur geleden
AZ-middenvelder Smit (20) debuteert in selectie Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft Kees Smit voor het eerst voor het Nederlands elftal geselecteerd. De 20-jarige middenvelder van AZ maakt deel uit van de groep van 26 spelers voor de komende twee oefenwedstrijden tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldt voetbalbond KNVB.

2 uur geleden
Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

14 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

15 uur geleden
AZ declasseert Sparta Praag (0-4) en staat in kwartfinale

PRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).

15 uur geleden