United verslaat Leicester en nadert tweede plaats in Engeland
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de derde plaats in de Premier League nog steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Erik ten Hag won ook de thuiswedstrijd tegen Leicester City: 3-0. Marcus Rashford, de man in vorm, maakte de eerste twee doelpunten.
Rashford vierde zijn dertiende en veertiende competitietreffer. De snelle spits heeft dit seizoen in alle competities al 24 keer gescoord. De ingevallen Jadon Sancho bekroonde een prachtige aanval met de 3-0. Wout Weghorst speelde de hele wedstrijd voor United. Ten Hag hield Tyrell Malacia op de bank. Manchester United had vaker kunnen scoren. Diogo Dalot miste voor open doel en Lisandro Martínez kopte op de lat.
United heeft de tweede plaats van de Premier League in zicht gekregen. Manchester City heeft na het gelijkspel bij Nottingham Forest (1-1) nog maar 3 punten meer. Arsenal staat weer alleen aan kop. De lijstaanvoerder heeft een voorsprong van 2 punten op City en bovendien een duel minder gespeeld. Arsenal won zaterdag pas in blessuretijd bij Aston Villa (4-2). Na 90 minuten was de stand nog 2-2.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
3 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
4 minuten geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
6 minuten geledenBREDA (ANP) - Youri Regeer begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NAC Breda. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure die hij vorige maand opliep in een thuisduel met Sparta Rotterdam. Hij krijgt de voorkeur boven Ko Itakura.
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plek in de Eredivisie steviger in handen gekregen door in De Kuip met 3-1 van FC Groningen te winnen. De ploeg van trainer Robin van Persie heeft met nog drie speelronden te gaan 58 punten. NEC (54 punten), FC Twente (53 punten) en Ajax (51 punten) komen later op zaterdag nog in actie. Groningen blijft voorlopig negende, aan het einde van het seizoen goed voor play-offs voor Europees voetbal.
18 minuten geledenMADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid verder uitgebouwd in de strijd om de Spaanse titel. De koploper van de Spaanse competitie boekte bij Getafe een simpele 2-0-overwinning en heeft nu een marge van 11 punten op Real dat tweede staat. De Madrilenen verspeelden vrijdag 2 punten met een gelijkspel bij Real Betis (1-1).
57 minuten geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Tottenham Hotspur zit ondanks een 1-0-overwinning bij het al gedegradeerde Wolverhampton Wanderers op zaterdag nog altijd in de degradatieproblemen. João Palhinha maakte het enige doelpunt van de middag. De Spurs staan met nog vier speelronden te gaan achttiende, een plek die aan het eind van het seizoen directe degradatie betekent. Nummer 17 West Ham United won zaterdag ook, met 2-1 van Everton, en blijft daarmee 2 punten voor op Tottenham.
2 uur geleden