United verliest bij Everton en moet vrezen voor Champions League
LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw slechte zaken gedaan in de strijd om deelname aan de Champions League. United verloor de uitwedstrijd tegen Everton met 1-0. Voor de thuisploeg was het een welkome zege in de degradatiestrijd.
De 21-jarige Anthony Gordon, afkomstig uit de jeugdopleiding van Everton, nam op Goodison Park op fortuinlijke wijze het winnende doelpunt voor zijn rekening. Na een klein half uur haalde hij uit vanaf de rand van het zestienmetergebied en via het lichaam van United-aanvoerder Harry Maguire verdween de bal achter keeper David De Gea.
Bij United deed Cristiano Ronaldo de hele wedstrijd mee, maar hij kwam ondanks een goede kans in de blessuretijd niet tot scoren. De geblesseerde Fred werd in de eerste helft vervangen door Paul Pogba. Bij Everton ontbrak de geblesseerde Donny van de Beek, die door United wordt verhuurd.
Slechte reeks
United, dat dicht bij het contracteren van Erik ten Hag als trainer zou zijn, is bezig aan een slechte reeks in de Premier League. Van de laatste negen competitiewedstrijden werden er slechts drie gewonnen. Door de slechte serie staat United zevende, terwijl de concurrenten voor de vierde plek dit weekend nog kunnen uitlopen.
Everton vergrootte de voorsprong op nummer 18 Burnley tot 4 punten. Woensdag verloor Everton nog met 3-2 van de concurrent voor degradatie.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
57 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
5 uur geleden