Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United verbant journalisten na publicaties over Ten Hag

United verbant journalisten na publicaties over Ten Hag

MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester United heeft vier journalisten verbannen van de persconferentie van trainer Erik ten Hag voor het competitieduel met Chelsea van woensdag. De club is van mening dat de journalisten om commentaar hadden moeten vragen, voordat ze artikelen publiceerden waarin ze aangaven dat Ten Hag het vertrouwen van een aantal spelers was kwijtgeraakt.

Volgens United hadden de journalisten contact moeten opnemen om de club de kans te geven zich uit te spreken over het verhaal en context te geven. "Een belangrijk principe", aldus de club. Ten Hag was ook duidelijk in zijn mening. "Ze hadden eerst naar ons moeten komen en niet achter onze rug om artikelen moeten publiceren. Dat is niet juist. Ik denk dat we een andere relatie hebben. Dan moeten ze dit van tevoren doorgeven en dan hebben we er een normale en professionele discussie over", aldus de trainer.

Ten Hag was ook van mening dat de spelers nog altijd achter hem staan. "Daar ben ik zeker van", zei de coach tijdens de persconferentie tegen de aanwezige journalisten. "Je kan het bijvoorbeeld zien aan de comeback tegen Brentford en in de wedstrijden tegen Burnley en Fulham. Het team toonde enorm karakter. Ze waren vastberaden en veerkrachtig, dus ja, we zijn een team. Je kan niet zo goed spelen zoals als wij recent hebben gedaan, als er geen eenheid is."

United verloor zaterdag met 1-0 van Newcastle United. Het was alweer de tiende nederlaag van de club in alle competities dit seizoen. De nummer 7 van de Premier League verspeelde bovendien woensdag in de Champions League een 3-1-voorsprong bij Galatasaray om uiteindelijk gelijk te spelen (3-3).

Meer uit Voetbal

Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

1 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

15 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

17 uur geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

17 uur geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

18 uur geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

18 uur geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

21 uur geleden