United-trainer Ten Hag verwacht dat Antony zich zal terugvechten
MANCHESTER (ANP/AFP) - Erik ten Hag is ervan overtuigd dat Antony weer in vorm zal komen. De 24-jarige Braziliaanse aanvaller heeft het karakter om zich terug te vechten, zei de coach van Manchester United tijdens een persconferentie in aanloop naar het FA Cup-duel met Nottingham Forest van woensdag.
"Ik weet uit het verleden dat hij niet te stoppen is", stelde Ten Hag, die Antony ook onder zijn hoede had bij Ajax. Volgens de trainer is hij "een van de snelste spelers". "Ik heb er alle vertrouwen in dat hij dat in de toekomst weer zal zijn. Hij is veerkrachtig, heeft karakter en zal terugvechten. Ik steun hem en hij moet nu op zijn kans wachten. Als die er eenmaal is, moet hij die grijpen."
Antony werd in 2022 door United overgenomen van Ajax voor een bedrag van zo'n 100 miljoen euro. In Manchester heeft hij de verwachtingen echter nog niet kunnen waarmaken.
Ten Hag kan in de wedstrijd tegen Nottingham Forest in de vijfde ronde van de FA Cup weer beschikken over Casemiro. De middenvelder viel in het verloren competitieduel met Fulham uit met een hoofdblessure.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
16 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - PSV stevent af op de derde landstitel op rij. Het elftal van coach Peter Bosz had zondag enige moeite om met 2-1 bij FC Groningen te winnen. Het was de zestiende keer op rij dat PSV zegevierde in een uitwedstrijd in de Eredivisie. PSV gaat na 22 wedstrijden met 59 punten aan de leiding. FC Groningen staat op de achtste plaats met 31 punten.
51 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles weet dit jaar nog niet wat winnen is. Het elftal van Melvin Boel speelde zondag met 1-1 gelijk tegen Telstar. De Eagles hebben nu negen competitieduels op rij niet gewonnen. Go Ahead staat op de veertiende plek. Telstar is de nummer 16 van de Eredivisie.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ajax heeft in de blessuretijd een nieuwe nederlaag tegen AZ voorkomen. Nadat de Alkmaarders vorige maand in het bekertoernooi met 6-0 te sterk waren, eindigde het competitieduel tussen AZ en Ajax in 1-1. AZ-verdediger Wouter Goes en Kian Fitz-Jim maakten de doelpunten in Alkmaar. AZ staat na 22 duels met 33 punten op de zevende plaats. Ajax staat vierde met 6 punten meer dan AZ.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel RodrÃguez uit zijn doel.
4 uur geleden