Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-trainer Ten Hag verwacht dat Antony zich zal terugvechten

United-trainer Ten Hag verwacht dat Antony zich zal terugvechten

MANCHESTER (ANP/AFP) - Erik ten Hag is ervan overtuigd dat Antony weer in vorm zal komen. De 24-jarige Braziliaanse aanvaller heeft het karakter om zich terug te vechten, zei de coach van Manchester United tijdens een persconferentie in aanloop naar het FA Cup-duel met Nottingham Forest van woensdag.

"Ik weet uit het verleden dat hij niet te stoppen is", stelde Ten Hag, die Antony ook onder zijn hoede had bij Ajax. Volgens de trainer is hij "een van de snelste spelers". "Ik heb er alle vertrouwen in dat hij dat in de toekomst weer zal zijn. Hij is veerkrachtig, heeft karakter en zal terugvechten. Ik steun hem en hij moet nu op zijn kans wachten. Als die er eenmaal is, moet hij die grijpen."

Antony werd in 2022 door United overgenomen van Ajax voor een bedrag van zo'n 100 miljoen euro. In Manchester heeft hij de verwachtingen echter nog niet kunnen waarmaken.

Ten Hag kan in de wedstrijd tegen Nottingham Forest in de vijfde ronde van de FA Cup weer beschikken over Casemiro. De middenvelder viel in het verloren competitieduel met Fulham uit met een hoofdblessure.

Meer uit Voetbal

Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

3 minuten geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

18 minuten geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

19 minuten geleden
Doelman Roefs maakt debuut voor Oranje tegen Algerije

ROTTERDAM (ANP) - Robin Roefs heeft woensdag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige doelman van Sunderland kwam in de thuiswedstrijd tegen Algerije na rust als vervanger van Bart Verbruggen in het veld.

28 minuten geleden
Aanvaller Depay evenaart Van der Vaart met 109 interlands

ROTTERDAM (ANP) - Memphis Depay is woensdag tegen Algerije aan zijn 109e wedstrijd voor het Nederlands elftal begonnen. De 32-jarige aanvaller van Corinthians verving halverwege Crysencio Summerville en kwam daarmee qua aantal interlands op gelijke hoogte met Rafael van der Vaart. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.

28 minuten geleden
Go Ahead Eagles neemt per direct afscheid van trainer Boel

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.

1 uur geleden
Spits Højlund blijft na huurperiode definitief bij Napoli

NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.

9 uur geleden