United-trainer Ten Hag verwacht dat Antony zich zal terugvechten
MANCHESTER (ANP/AFP) - Erik ten Hag is ervan overtuigd dat Antony weer in vorm zal komen. De 24-jarige Braziliaanse aanvaller heeft het karakter om zich terug te vechten, zei de coach van Manchester United tijdens een persconferentie in aanloop naar het FA Cup-duel met Nottingham Forest van woensdag.
"Ik weet uit het verleden dat hij niet te stoppen is", stelde Ten Hag, die Antony ook onder zijn hoede had bij Ajax. Volgens de trainer is hij "een van de snelste spelers". "Ik heb er alle vertrouwen in dat hij dat in de toekomst weer zal zijn. Hij is veerkrachtig, heeft karakter en zal terugvechten. Ik steun hem en hij moet nu op zijn kans wachten. Als die er eenmaal is, moet hij die grijpen."
Antony werd in 2022 door United overgenomen van Ajax voor een bedrag van zo'n 100 miljoen euro. In Manchester heeft hij de verwachtingen echter nog niet kunnen waarmaken.
Ten Hag kan in de wedstrijd tegen Nottingham Forest in de vijfde ronde van de FA Cup weer beschikken over Casemiro. De middenvelder viel in het verloren competitieduel met Fulham uit met een hoofdblessure.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
9 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
19 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden