United-trainer Ten Hag verwacht dat Antony zich zal terugvechten
MANCHESTER (ANP/AFP) - Erik ten Hag is ervan overtuigd dat Antony weer in vorm zal komen. De 24-jarige Braziliaanse aanvaller heeft het karakter om zich terug te vechten, zei de coach van Manchester United tijdens een persconferentie in aanloop naar het FA Cup-duel met Nottingham Forest van woensdag.
"Ik weet uit het verleden dat hij niet te stoppen is", stelde Ten Hag, die Antony ook onder zijn hoede had bij Ajax. Volgens de trainer is hij "een van de snelste spelers". "Ik heb er alle vertrouwen in dat hij dat in de toekomst weer zal zijn. Hij is veerkrachtig, heeft karakter en zal terugvechten. Ik steun hem en hij moet nu op zijn kans wachten. Als die er eenmaal is, moet hij die grijpen."
Antony werd in 2022 door United overgenomen van Ajax voor een bedrag van zo'n 100 miljoen euro. In Manchester heeft hij de verwachtingen echter nog niet kunnen waarmaken.
Ten Hag kan in de wedstrijd tegen Nottingham Forest in de vijfde ronde van de FA Cup weer beschikken over Casemiro. De middenvelder viel in het verloren competitieduel met Fulham uit met een hoofdblessure.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
10 minuten geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
16 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
5 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
13 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
13 uur geleden