United mogelijk zonder Rashford in finale League Cup
MANCHESTER (ANP) - Manchester United moet het zondag in de finale van de League Cup mogelijk stellen zonder Marcus Rashford. De aanvaller, de laatste weken goed op dreef, werd donderdagavond tegen FC Barcelona vlak voor tijd vanwege een blessure naar de kant gehaald.
"We moeten afwachten voordat we het met honderd procent zekerheid kunnen vaststellen", zei Ten Hag. Rashford, die in de Premier League op veertien doelpunten staat, plaatste op sociale media een foto van zichzelf waarop te zien is dat hij van het veld strompelt. United won uiteindelijk met 2-1 van de Spaanse topclub en plaatste zich voor de achtste finales van de Europa League.
Volgens Ten Hag is Anthony Martial zeker niet beschikbaar voor de eindstrijd tegen Newcastle United.
Eerste prijs sinds 2017 binnen handbereik
United kan zondag de eerste prijs in zes jaar tijd pakken. In 2017 won de club de League Cup en de Europa League. "Het is nog geen succes, maar een weg naar succes. Zondag hebben we een kans op een succes", zei Ten Hag vrijdag. "Als je om vier prijzen speelt heb je een brede selectie nodig en kun je het niet met elf spelers, qua belasting niet maar ook niet vanuit tactisch oogpunt."
De finale van de League Cup begint zondag om 17.30 uur en wordt gespeeld op Wembley.
Meer uit Voetbal
ZESIT (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen is ook in hoger beroep vrijgesproken na zijn rode kaart in het verloren bekerduel met Sparta Rotterdam (5-2) op 30 oktober. De keeper was al vrijgesproken door de onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal, maar de aanklager betaald voetbal was het daarmee niet eens. De onafhankelijke commissie van beroep laat de vrijspraak staan.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.
14 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.
15 uur geledenDORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.
15 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.
15 uur geleden