United mogelijk zonder Rashford in finale League Cup
MANCHESTER (ANP) - Manchester United moet het zondag in de finale van de League Cup mogelijk stellen zonder Marcus Rashford. De aanvaller, de laatste weken goed op dreef, werd donderdagavond tegen FC Barcelona vlak voor tijd vanwege een blessure naar de kant gehaald.
"We moeten afwachten voordat we het met honderd procent zekerheid kunnen vaststellen", zei Ten Hag. Rashford, die in de Premier League op veertien doelpunten staat, plaatste op sociale media een foto van zichzelf waarop te zien is dat hij van het veld strompelt. United won uiteindelijk met 2-1 van de Spaanse topclub en plaatste zich voor de achtste finales van de Europa League.
Volgens Ten Hag is Anthony Martial zeker niet beschikbaar voor de eindstrijd tegen Newcastle United.
Eerste prijs sinds 2017 binnen handbereik
United kan zondag de eerste prijs in zes jaar tijd pakken. In 2017 won de club de League Cup en de Europa League. "Het is nog geen succes, maar een weg naar succes. Zondag hebben we een kans op een succes", zei Ten Hag vrijdag. "Als je om vier prijzen speelt heb je een brede selectie nodig en kun je het niet met elf spelers, qua belasting niet maar ook niet vanuit tactisch oogpunt."
De finale van de League Cup begint zondag om 17.30 uur en wordt gespeeld op Wembley.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
3 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
11 uur geleden