Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United heeft 'passende maatregelen' tegen Ronaldo genomen

United heeft 'passende maatregelen' tegen Ronaldo genomen

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft vrijdagochtend naar eigen zeggen "passende maatregelen" genomen tegen Cristiano Ronaldo. De Portugese sterspeler uitte deze week in het tv-programma Piers Morgan Uncensored forse kritiek op United. Volgens Ronaldo deugt er weinig van het gevoerde beleid en trainer Erik ten Hag.

"Manchester United heeft vanmorgen passende maatregelen genomen naar aanleiding van het recente interview van Ronaldo. We zullen geen verdere mededelingen doen totdat dit proces voltooid is", meldde United in een korte verklaring op de website.

Maandag gaf de Engelse grootmacht te kennen te willen wachten met een antwoord op de negatieve uitlatingen van Ronaldo tot "alle feiten vaststaan". "Onze focus blijft op de voorbereiding op de tweede seizoenshelft en het doorgaan met het opbouwen van geloof en saamhorigheid door de spelers, manager, staf en fans", zei de club van Ronaldo toen.

Volledige interview

Inmiddels is het volledige interview uitgezonden. Ronaldo heeft onder meer openbaar gemaakt dat hij zich verraden heeft gevoeld door United en dat hij het gevoel had dat Ten Hag hem heeft willen provoceren.

Ronaldo is momenteel in Qatar, waar hij zich met de Portugese ploeg voorbereidt op het WK. Donderdag beginnen de Portugezen tegen Ghana.

Vermeend contractbreuk

Volgens The Guardian heeft United advocaten benaderd om Ronaldo aan te klagen wegens vermeende contractbreuk. De club zou de aanvaller ook hebben verzocht zich niet meer te melden op het trainingscomplex. Dat zou betekenen dat Ronaldo, die een contract tot de zomer heeft, zijn laatste duel voor de club heeft gespeeld.

Eerder meldden Engelse media nog dat Ronaldo een boete zou krijgen van zeker 1 miljoen euro, maar de gevolgen lijken veel groter te worden nu United alle uitspraken tot zich heeft genomen.

Meer uit Voetbal

Conditietrainer Wormhoudt stopt na veertien jaar bij Oranje

ZEIST (ANP) - Conditietrainer René Wormhoudt stopt na veertien jaar bij het Nederlands elftal. Wormhoudt had dit besluit eerder dit jaar al intern bekendgemaakt bij de KNVB, meldt de voetbalbond.

16 uur geleden
Britse minister wil onderzoek naar incident tijdens WK-match

LONDEN (ANP) - De Britse handelsminister Peter Kyle wil dat wereldvoetbalbond FIFA een onderzoek instelt naar een incident op het veld na de halve WK-finale tussen Engeland en Argentinië woensdagavond. Argentijnse spelers hielden een spandoek omhoog met daarop de boodschap dat de Falklandeilanden, een overzees Brits gebiedsdeel voor de kust van Argentinië, in feite Argentijns zijn.

17 uur geleden
Engelse media: Tuchel mag aanblijven na uitschakeling op WK

ATLANTA (ANP/DPA) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel mag aanblijven, ondanks de pijnlijke uitschakeling in de halve finale van het WK woensdag tegen Argentinië (1-2). Vooraanstaande Britse media als de BBC en The Times schrijven dat de 52-jarige Duitser nog het vertrouwen van de Engelse voetbalbond geniet. Tuchel verlengde begin dit jaar zijn contract tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland wordt gespeeld.

17 uur geleden
Messi: waanzinnig om twee WK-finales op rij te spelen

ATLANTA (ANP) - Lionel Messi vond het na de late zege van Argentinië op Engeland (2-1) nog maar moeilijk te bevatten dat hij zondag opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal staat. "Het is waanzinnig om twee WK-finales achter elkaar te spelen", zei de 39-jarige spelmaker in Atlanta, waar hij met een voorzet in de blessuretijd op matchwinner Lautaro Martínez een belangrijk aandeel had in de overwinning.

23 uur geleden
Tuchel voelt zich verantwoordelijk voor uitschakeling Engeland

ATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.

1 dag geleden
Martínez in tranen na nieuwe ontsnapping Argentinië op WK

ATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.

1 dag geleden
Uitschakeling komt hard aan bij Engelse aanvoerder Kane

ATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.

1 dag geleden