Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United heeft 'passende maatregelen' tegen Ronaldo genomen

United heeft 'passende maatregelen' tegen Ronaldo genomen

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft vrijdagochtend naar eigen zeggen "passende maatregelen" genomen tegen Cristiano Ronaldo. De Portugese sterspeler uitte deze week in het tv-programma Piers Morgan Uncensored forse kritiek op United. Volgens Ronaldo deugt er weinig van het gevoerde beleid en trainer Erik ten Hag.

"Manchester United heeft vanmorgen passende maatregelen genomen naar aanleiding van het recente interview van Ronaldo. We zullen geen verdere mededelingen doen totdat dit proces voltooid is", meldde United in een korte verklaring op de website.

Maandag gaf de Engelse grootmacht te kennen te willen wachten met een antwoord op de negatieve uitlatingen van Ronaldo tot "alle feiten vaststaan". "Onze focus blijft op de voorbereiding op de tweede seizoenshelft en het doorgaan met het opbouwen van geloof en saamhorigheid door de spelers, manager, staf en fans", zei de club van Ronaldo toen.

Volledige interview

Inmiddels is het volledige interview uitgezonden. Ronaldo heeft onder meer openbaar gemaakt dat hij zich verraden heeft gevoeld door United en dat hij het gevoel had dat Ten Hag hem heeft willen provoceren.

Ronaldo is momenteel in Qatar, waar hij zich met de Portugese ploeg voorbereidt op het WK. Donderdag beginnen de Portugezen tegen Ghana.

Vermeend contractbreuk

Volgens The Guardian heeft United advocaten benaderd om Ronaldo aan te klagen wegens vermeende contractbreuk. De club zou de aanvaller ook hebben verzocht zich niet meer te melden op het trainingscomplex. Dat zou betekenen dat Ronaldo, die een contract tot de zomer heeft, zijn laatste duel voor de club heeft gespeeld.

Eerder meldden Engelse media nog dat Ronaldo een boete zou krijgen van zeker 1 miljoen euro, maar de gevolgen lijken veel groter te worden nu United alle uitspraken tot zich heeft genomen.

Meer uit Voetbal

Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

2 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

3 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

3 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

14 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

16 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

16 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

20 uur geleden