Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

MADRID (ANP) - Manchester United-trainer Ralf Rangnick verwacht dat de duels in de Champions League met Atlético Madrid fysieke en emotionele wedstrijden zullen worden. "We zullen hun energieniveau moeten evenaren en mentaal sterk moeten zijn", aldus de Duitse coach. De heenwedstrijd in de achtste finales wordt woensdag gespeeld in Madrid.

Rangnick noemde Atlético-trainer Diego Simeone op emotioneel vlak "een van de beste trainers in Europa". "In de manier waarop zijn team speelt, zie je die emoties terug. Ze spelen altijd vanuit die passie."

Spits Edinson Cavani zal niet meespelen tegen Atlético vanwege een liesblessure. De Uruguayaan miste de laatste competitieduels.

Knock-outfase

United staat voor het eerst in drie jaar weer in de knock-outfase van de Champions League. Aanvaller Cristiano Ronaldo en verdediger Raphaël Varane keren voor het duel met Atlético terug in de Spaanse hoofdstad, waar zij jarenlang speelden voor Real. Daar wisten zij meerdere keren de Champions League te winnen.

United-middenvelder Bruno Fernandes denkt dat de ervaring van de twee spelers heel belangrijk is voor de ploeg. Ook zei hij dat het team niet zo versplinterd is als media beweren.

Missende spelers

Atlético moet het in het eigen Estadio Wanda Metropolitano stellen zonder aanvoerder Koke, die hinder ondervindt van een dijbeenblessure. Thomas Lemar is nog niet helemaal hersteld na een coronabesmetting en Yannick Carrasco is geschorst.

"Het is een grote klap, maar we hebben een groep spelers die hongerig is om te laten zien wat we waard zijn", zei Simeone over de absentie van Koke. "Ik klamp me vast aan de groei die ik dagelijks zie. Ik zie de spelers zoeken naar onze teamgeest, zoals we die onlangs zagen bij de 3-0-overwinning op Osasuna. Hopelijk hebben we tegen Manchester United die spirit, want op die manier spelen we heel goed."

Meer uit Voetbal

Geblesseerde Brobbey mist komende duels van Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.

1 uur geleden
AZ begint met Mijnans en Smit tegen FC Noah

ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.

2 uur geleden
Aanvalster Miedema blijft nog een seizoen bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.

3 uur geleden
Celstraf geëist tegen fan van Oviedo voor racisme tegen Mbappé

OVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.

4 uur geleden
Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

4 uur geleden
KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

5 uur geleden
Geblesseerde De Jong mist oefeninterlands van Oranje

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.

5 uur geleden