Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

MADRID (ANP) - Manchester United-trainer Ralf Rangnick verwacht dat de duels in de Champions League met Atlético Madrid fysieke en emotionele wedstrijden zullen worden. "We zullen hun energieniveau moeten evenaren en mentaal sterk moeten zijn", aldus de Duitse coach. De heenwedstrijd in de achtste finales wordt woensdag gespeeld in Madrid.

Rangnick noemde Atlético-trainer Diego Simeone op emotioneel vlak "een van de beste trainers in Europa". "In de manier waarop zijn team speelt, zie je die emoties terug. Ze spelen altijd vanuit die passie."

Spits Edinson Cavani zal niet meespelen tegen Atlético vanwege een liesblessure. De Uruguayaan miste de laatste competitieduels.

Knock-outfase

United staat voor het eerst in drie jaar weer in de knock-outfase van de Champions League. Aanvaller Cristiano Ronaldo en verdediger Raphaël Varane keren voor het duel met Atlético terug in de Spaanse hoofdstad, waar zij jarenlang speelden voor Real. Daar wisten zij meerdere keren de Champions League te winnen.

United-middenvelder Bruno Fernandes denkt dat de ervaring van de twee spelers heel belangrijk is voor de ploeg. Ook zei hij dat het team niet zo versplinterd is als media beweren.

Missende spelers

Atlético moet het in het eigen Estadio Wanda Metropolitano stellen zonder aanvoerder Koke, die hinder ondervindt van een dijbeenblessure. Thomas Lemar is nog niet helemaal hersteld na een coronabesmetting en Yannick Carrasco is geschorst.

"Het is een grote klap, maar we hebben een groep spelers die hongerig is om te laten zien wat we waard zijn", zei Simeone over de absentie van Koke. "Ik klamp me vast aan de groei die ik dagelijks zie. Ik zie de spelers zoeken naar onze teamgeest, zoals we die onlangs zagen bij de 3-0-overwinning op Osasuna. Hopelijk hebben we tegen Manchester United die spirit, want op die manier spelen we heel goed."

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

39 minuten geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

47 minuten geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

3 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

4 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

4 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

7 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

11 uur geleden