Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

MADRID (ANP) - Manchester United-trainer Ralf Rangnick verwacht dat de duels in de Champions League met Atlético Madrid fysieke en emotionele wedstrijden zullen worden. "We zullen hun energieniveau moeten evenaren en mentaal sterk moeten zijn", aldus de Duitse coach. De heenwedstrijd in de achtste finales wordt woensdag gespeeld in Madrid.

Rangnick noemde Atlético-trainer Diego Simeone op emotioneel vlak "een van de beste trainers in Europa". "In de manier waarop zijn team speelt, zie je die emoties terug. Ze spelen altijd vanuit die passie."

Spits Edinson Cavani zal niet meespelen tegen Atlético vanwege een liesblessure. De Uruguayaan miste de laatste competitieduels.

Knock-outfase

United staat voor het eerst in drie jaar weer in de knock-outfase van de Champions League. Aanvaller Cristiano Ronaldo en verdediger Raphaël Varane keren voor het duel met Atlético terug in de Spaanse hoofdstad, waar zij jarenlang speelden voor Real. Daar wisten zij meerdere keren de Champions League te winnen.

United-middenvelder Bruno Fernandes denkt dat de ervaring van de twee spelers heel belangrijk is voor de ploeg. Ook zei hij dat het team niet zo versplinterd is als media beweren.

Missende spelers

Atlético moet het in het eigen Estadio Wanda Metropolitano stellen zonder aanvoerder Koke, die hinder ondervindt van een dijbeenblessure. Thomas Lemar is nog niet helemaal hersteld na een coronabesmetting en Yannick Carrasco is geschorst.

"Het is een grote klap, maar we hebben een groep spelers die hongerig is om te laten zien wat we waard zijn", zei Simeone over de absentie van Koke. "Ik klamp me vast aan de groei die ik dagelijks zie. Ik zie de spelers zoeken naar onze teamgeest, zoals we die onlangs zagen bij de 3-0-overwinning op Osasuna. Hopelijk hebben we tegen Manchester United die spirit, want op die manier spelen we heel goed."

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

22 minuten geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

24 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

6 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

10 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

10 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

13 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

13 uur geleden