Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

United-coach verwacht 'emotionele en fysieke duels' met Atlético

MADRID (ANP) - Manchester United-trainer Ralf Rangnick verwacht dat de duels in de Champions League met Atlético Madrid fysieke en emotionele wedstrijden zullen worden. "We zullen hun energieniveau moeten evenaren en mentaal sterk moeten zijn", aldus de Duitse coach. De heenwedstrijd in de achtste finales wordt woensdag gespeeld in Madrid.

Rangnick noemde Atlético-trainer Diego Simeone op emotioneel vlak "een van de beste trainers in Europa". "In de manier waarop zijn team speelt, zie je die emoties terug. Ze spelen altijd vanuit die passie."

Spits Edinson Cavani zal niet meespelen tegen Atlético vanwege een liesblessure. De Uruguayaan miste de laatste competitieduels.

Knock-outfase

United staat voor het eerst in drie jaar weer in de knock-outfase van de Champions League. Aanvaller Cristiano Ronaldo en verdediger Raphaël Varane keren voor het duel met Atlético terug in de Spaanse hoofdstad, waar zij jarenlang speelden voor Real. Daar wisten zij meerdere keren de Champions League te winnen.

United-middenvelder Bruno Fernandes denkt dat de ervaring van de twee spelers heel belangrijk is voor de ploeg. Ook zei hij dat het team niet zo versplinterd is als media beweren.

Missende spelers

Atlético moet het in het eigen Estadio Wanda Metropolitano stellen zonder aanvoerder Koke, die hinder ondervindt van een dijbeenblessure. Thomas Lemar is nog niet helemaal hersteld na een coronabesmetting en Yannick Carrasco is geschorst.

"Het is een grote klap, maar we hebben een groep spelers die hongerig is om te laten zien wat we waard zijn", zei Simeone over de absentie van Koke. "Ik klamp me vast aan de groei die ik dagelijks zie. Ik zie de spelers zoeken naar onze teamgeest, zoals we die onlangs zagen bij de 3-0-overwinning op Osasuna. Hopelijk hebben we tegen Manchester United die spirit, want op die manier spelen we heel goed."

Meer uit Voetbal

Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

16 minuten geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

4 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

14 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

17 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

18 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

19 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

20 uur geleden