Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach Ten Hag spreekt na derde zege nog niet van ommekeer

United-coach Ten Hag spreekt na derde zege nog niet van ommekeer

LEICESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United ziet de derde competitiezege op rij (0-1 tegen Leicester City) als een stap voorwaarts, maar wil nog niet spreken van een ommekeer. "Het is nog te vroeg om daarvan te spreken", zei Ten Hag. Zijn ploeg steeg door de zege naar de vijfde plaats in de Premier League.

"Het was een heel degelijke prestatie van het team", vond Ten Hag. "Ik ben blij dat we het team sterker maken en dat er een ploeg ontstaat. Ze steunen elkaar, vechten voor elkaar en werken samen. En als ze dat doen, dan komen de goede uitslagen. Nu moeten we dat nog verder verbeteren. Zondag is een goede test", keek Ten Hag vooruit op het duel met koploper Arsenal.

United won van Leicester door een doelpunt van Jadon Sancho. Tyrell Malacia speelde de hele wedstrijd en vedette Cristiano Ronaldo viel in de tweede helft in. De Portugees werd lang in verband gebracht met een vertrek uit Manchester, maar lijkt toch te blijven. "Zoals we hebben gezegd", zei Ten Hag over het blijven van Ronaldo. "Het is nog vroeg in het seizoen en we hebben meer dan elf spelers die kunnen starten. Spelers die nu op de bank zitten, kunnen over twee of drie weken in de basis staan."

United legde Antony van Ajax vast voor vijf jaar. De wedstrijd tegen Leicester kwam voor de Braziliaan nog te vroeg.

Meer uit Voetbal

Oranje traint voor het eerst met complete WK-selectie in Amerika

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is begonnen aan de eerste training in de Verenigde Staten voor het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met alle 26 spelers uit zijn WK-selectie op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

7 minuten geleden
Verdediger Offerhaus verruilt Telstar voor FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Verdediger Guus Offerhaus volgt trainer Anthony Correia en verruilt Telstar voor FC Utrecht. De 25-jarige verdediger heeft in de Domstad zijn handtekening gezet onder een contract tot de zomer van 2029, meldt de club uit Utrecht.

1 uur geleden
Dijkhuizen nieuwe hoofdtrainer VVV-Venlo

VENLO (ANP) - Marinus Dijkhuizen (54) is vanaf komend seizoen de hoofdtrainer van VVV-Venlo, meldt de club op zijn website. Dijkhuizen komt over van De Graafschap, waar hij de afgelopen anderhalf jaar actief was als trainer. In Venlo heeft hij een contract getekend voor twee seizoenen.

2 uur geleden
Verdediger Robertson zet loopbaan voort bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP/BELGA) - Andrew Robertson zet zijn loopbaan voort bij Tottenham Hotspur. Dat hebben de Spurs gemeld. De 32-jarige verdediger, die met Schotland deelneemt aan het WK, komt transfervrij over van Liverpool. In Londen wordt hij ploeggenoot van Xavi Simons en Micky van de Ven.

2 uur geleden
Levchenko wil meer ruimte voor spelers om zich uit te spreken

AMSTERDAM (ANP) - Voorzitter Evgeny Levchenko van de Nederlandse spelersvakbond VVCS vindt dat voetballers te weinig ruimte krijgen om zich uit te spreken over politiek en mensenrechtenschendingen. Dat zegt hij in een interview met Vrij Nederland, dat hem sprak met het oog op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Ondanks ingreep VAR 21 foute beslissingen van scheidsrechters

ZEIST (ANP) - Er zijn in het afgelopen seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 21 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen vrijdag bekendgemaakt in Zeist. Een jaar eerder ging het om 26 gevallen.

6 uur geleden
Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

7 uur geleden