Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach Ten Hag spreekt na derde zege nog niet van ommekeer

United-coach Ten Hag spreekt na derde zege nog niet van ommekeer

LEICESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United ziet de derde competitiezege op rij (0-1 tegen Leicester City) als een stap voorwaarts, maar wil nog niet spreken van een ommekeer. "Het is nog te vroeg om daarvan te spreken", zei Ten Hag. Zijn ploeg steeg door de zege naar de vijfde plaats in de Premier League.

"Het was een heel degelijke prestatie van het team", vond Ten Hag. "Ik ben blij dat we het team sterker maken en dat er een ploeg ontstaat. Ze steunen elkaar, vechten voor elkaar en werken samen. En als ze dat doen, dan komen de goede uitslagen. Nu moeten we dat nog verder verbeteren. Zondag is een goede test", keek Ten Hag vooruit op het duel met koploper Arsenal.

United won van Leicester door een doelpunt van Jadon Sancho. Tyrell Malacia speelde de hele wedstrijd en vedette Cristiano Ronaldo viel in de tweede helft in. De Portugees werd lang in verband gebracht met een vertrek uit Manchester, maar lijkt toch te blijven. "Zoals we hebben gezegd", zei Ten Hag over het blijven van Ronaldo. "Het is nog vroeg in het seizoen en we hebben meer dan elf spelers die kunnen starten. Spelers die nu op de bank zitten, kunnen over twee of drie weken in de basis staan."

United legde Antony van Ajax vast voor vijf jaar. De wedstrijd tegen Leicester kwam voor de Braziliaan nog te vroeg.

Meer uit Voetbal

Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

13 minuten geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

1 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

3 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

3 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

3 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

3 uur geleden
Til keert na maand terug in basiselftal PSV, Veerman op de bank

VELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.

3 uur geleden