United-coach Ten Hag houdt vertrouwen in tegenvallende Rashford
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft er vertrouwen in dat aanvaller Marcus Rashford weer terug op zijn oude niveau komt. "Ik weet zeker dat als de ploeg beter gaat spelen, hij weer gaat scoren", zei de Nederlandse coach, die zelf ook onder vuur ligt vanwege de matige resultaten.
"Marcus is niet blij. Wij zijn niet blij. Hij heeft hoge verwachtingen van zichzelf", zei Ten Hag een dag voor het thuisduel met Luton Town. "Op dit moment is hij niet in zijn beste vorm, maar ik weet dat hij weer terugkomt. Het kan snel omdraaien en soms heb je daar maar één wedstrijd voor nodig."
De 26-jarige Rashford kent vooralsnog een teleurstellend seizoen met slechts één treffer in tien competitiewedstrijden. Hij kreeg woensdag bovendien een rode kaart in het Champions League-duel met FC Kopenhagen, waarna de Denen een 0-2-achterstand omzetten in een 4-3-zege. Ook kreeg hij onlangs kritiek van Ten Hag voor het vieren van zijn verjaardagsfeestje na de derbynederlaag tegen Manchester City (0-3).
Vorig seizoen eindigde Rashford als nummer 6 op de topscorerslijst met zeventien treffers in 35 wedstrijden. United zal hopen dat hij snel weer hetzelfde niveau haalt. De ploeg staat op de tegenvallende achtste plaats in de Premier League met 18 punten na elf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
6 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
7 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
18 uur geleden