United-coach Ten Hag houdt vertrouwen in tegenvallende Rashford
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft er vertrouwen in dat aanvaller Marcus Rashford weer terug op zijn oude niveau komt. "Ik weet zeker dat als de ploeg beter gaat spelen, hij weer gaat scoren", zei de Nederlandse coach, die zelf ook onder vuur ligt vanwege de matige resultaten.
"Marcus is niet blij. Wij zijn niet blij. Hij heeft hoge verwachtingen van zichzelf", zei Ten Hag een dag voor het thuisduel met Luton Town. "Op dit moment is hij niet in zijn beste vorm, maar ik weet dat hij weer terugkomt. Het kan snel omdraaien en soms heb je daar maar één wedstrijd voor nodig."
De 26-jarige Rashford kent vooralsnog een teleurstellend seizoen met slechts één treffer in tien competitiewedstrijden. Hij kreeg woensdag bovendien een rode kaart in het Champions League-duel met FC Kopenhagen, waarna de Denen een 0-2-achterstand omzetten in een 4-3-zege. Ook kreeg hij onlangs kritiek van Ten Hag voor het vieren van zijn verjaardagsfeestje na de derbynederlaag tegen Manchester City (0-3).
Vorig seizoen eindigde Rashford als nummer 6 op de topscorerslijst met zeventien treffers in 35 wedstrijden. United zal hopen dat hij snel weer hetzelfde niveau haalt. De ploeg staat op de tegenvallende achtste plaats in de Premier League met 18 punten na elf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
1 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
3 uur geledenKINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
8 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
9 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
13 uur geleden