United-coach Ten Hag houdt vertrouwen in tegenvallende Rashford
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft er vertrouwen in dat aanvaller Marcus Rashford weer terug op zijn oude niveau komt. "Ik weet zeker dat als de ploeg beter gaat spelen, hij weer gaat scoren", zei de Nederlandse coach, die zelf ook onder vuur ligt vanwege de matige resultaten.
"Marcus is niet blij. Wij zijn niet blij. Hij heeft hoge verwachtingen van zichzelf", zei Ten Hag een dag voor het thuisduel met Luton Town. "Op dit moment is hij niet in zijn beste vorm, maar ik weet dat hij weer terugkomt. Het kan snel omdraaien en soms heb je daar maar één wedstrijd voor nodig."
De 26-jarige Rashford kent vooralsnog een teleurstellend seizoen met slechts één treffer in tien competitiewedstrijden. Hij kreeg woensdag bovendien een rode kaart in het Champions League-duel met FC Kopenhagen, waarna de Denen een 0-2-achterstand omzetten in een 4-3-zege. Ook kreeg hij onlangs kritiek van Ten Hag voor het vieren van zijn verjaardagsfeestje na de derbynederlaag tegen Manchester City (0-3).
Vorig seizoen eindigde Rashford als nummer 6 op de topscorerslijst met zeventien treffers in 35 wedstrijden. United zal hopen dat hij snel weer hetzelfde niveau haalt. De ploeg staat op de tegenvallende achtste plaats in de Premier League met 18 punten na elf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
10 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
11 uur geleden