Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach Ten Hag houdt vertrouwen in tegenvallende Rashford

United-coach Ten Hag houdt vertrouwen in tegenvallende Rashford

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft er vertrouwen in dat aanvaller Marcus Rashford weer terug op zijn oude niveau komt. "Ik weet zeker dat als de ploeg beter gaat spelen, hij weer gaat scoren", zei de Nederlandse coach, die zelf ook onder vuur ligt vanwege de matige resultaten.

"Marcus is niet blij. Wij zijn niet blij. Hij heeft hoge verwachtingen van zichzelf", zei Ten Hag een dag voor het thuisduel met Luton Town. "Op dit moment is hij niet in zijn beste vorm, maar ik weet dat hij weer terugkomt. Het kan snel omdraaien en soms heb je daar maar één wedstrijd voor nodig."

De 26-jarige Rashford kent vooralsnog een teleurstellend seizoen met slechts één treffer in tien competitiewedstrijden. Hij kreeg woensdag bovendien een rode kaart in het Champions League-duel met FC Kopenhagen, waarna de Denen een 0-2-achterstand omzetten in een 4-3-zege. Ook kreeg hij onlangs kritiek van Ten Hag voor het vieren van zijn verjaardagsfeestje na de derbynederlaag tegen Manchester City (0-3).

Vorig seizoen eindigde Rashford als nummer 6 op de topscorerslijst met zeventien treffers in 35 wedstrijden. United zal hopen dat hij snel weer hetzelfde niveau haalt. De ploeg staat op de tegenvallende achtste plaats in de Premier League met 18 punten na elf wedstrijden.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

41 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

2 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden