United-coach Ten Hag houdt vertrouwen in tegenvallende Rashford
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Manchester United heeft er vertrouwen in dat aanvaller Marcus Rashford weer terug op zijn oude niveau komt. "Ik weet zeker dat als de ploeg beter gaat spelen, hij weer gaat scoren", zei de Nederlandse coach, die zelf ook onder vuur ligt vanwege de matige resultaten.
"Marcus is niet blij. Wij zijn niet blij. Hij heeft hoge verwachtingen van zichzelf", zei Ten Hag een dag voor het thuisduel met Luton Town. "Op dit moment is hij niet in zijn beste vorm, maar ik weet dat hij weer terugkomt. Het kan snel omdraaien en soms heb je daar maar één wedstrijd voor nodig."
De 26-jarige Rashford kent vooralsnog een teleurstellend seizoen met slechts één treffer in tien competitiewedstrijden. Hij kreeg woensdag bovendien een rode kaart in het Champions League-duel met FC Kopenhagen, waarna de Denen een 0-2-achterstand omzetten in een 4-3-zege. Ook kreeg hij onlangs kritiek van Ten Hag voor het vieren van zijn verjaardagsfeestje na de derbynederlaag tegen Manchester City (0-3).
Vorig seizoen eindigde Rashford als nummer 6 op de topscorerslijst met zeventien treffers in 35 wedstrijden. United zal hopen dat hij snel weer hetzelfde niveau haalt. De ploeg staat op de tegenvallende achtste plaats in de Premier League met 18 punten na elf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
37 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
3 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
4 uur geleden