Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United-coach Ten Hag denkt dat Ronaldo weer vaker gaat scoren

United-coach Ten Hag denkt dat Ronaldo weer vaker gaat scoren

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester United-coach Erik ten Hag gelooft dat Cristiano Ronaldo na zijn eerste doelpunt in de Premier League dit seizoen zijn topvorm weer terug kan krijgen. De Portugees viel vroeg in in het duel met Everton en maakte vlak voor rust de 2-1 voor United. Dat bleek het winnende doelpunt te zijn en Ronaldo's 700e clubgoal in zijn carrière.

"Het is heel erg indrukwekkend als je 700 doelpunten maakt. Het is een waanzinnige prestatie", zei Ten Hag. "Ik ben heel blij voor hem en wil hem daarmee feliciteren. Hij moest er even op wachten, maar ik ben er zeker van dat meer doelpunten zullen volgen."

Ronaldo had in invalbeurten dit seizoen nog niet gescoord. De Portugese vedette werd eind augustus in verband gebracht met een vertrek bij Manchester United, maar hij bleef uiteindelijk toch. Hij scoorde wel al in de Europa League, maar dit was zijn eerste treffer dit seizoen in de Premier League. "Iedere speler heeft doelpunten nodig", zei Ten Hag. "Ik heb met spitsen gewerkt, die hebben treffers nodig om dat gevoel te krijgen. Zodra ze eenmaal hebben gescoord, komen ze in een flow. Dan wordt het makkelijker. Dat gaat met hem ook gebeuren."

Ten Hag was blij dat zijn ploeg zich goed had herpakt na de 6-3-nederlaag vorig weekend tegen stadsgenoot Manchester City. "Kritiek is normaal na een nederlaag in een belangrijke wedstrijd. Maar je moet daarmee omgaan en er lessen uit trekken en dat hebben we gedaan, We herpakten ons goed donderdag in de Europa League en vandaag. We reageerden goed op de teleurstelling toen we 1-0 achter kwamen, maar bleven bij ons plan. We moeten vasthouden aan dat proces."

Meer uit Voetbal

Titel ver weg voor Atlético Madrid na blamage bij Las Palmas

LAS PALMAS (ANP) - Atlético Madrid lijkt afgehaakt in de strijd om de Spaanse titel. De ploeg van coach Diego Simeone blameerde zich met een nederlaag tegen het laaggeklasseerde Las Palmas. De club van Gran Canaria won met 1-0 door een doelpunt van Javier Muñoz in blessuretijd.

8 uur geleden
Spelers Leipzig en Kiel kort bewusteloos na harde botsing op veld

LEIPZIG (ANP/DPA) - Keeper Peter Gulacsi van RB Leipzig en verdediger David Zec van Holstein Kiel zijn allebei even bewusteloos geweest nadat ze hard met hun hoofden tegen elkaar botsten tijdens de wedstrijd. Dat vertelden de coaches van beide ploegen na afloop van het duel in de Bundesliga. Beide spelers liepen een hersenschudding op.

9 uur geleden
Heerenveen vergroot degradatiezorgen Almere City

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft de degradatiezorgen van Almere City FC verder vergroot. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Friesland met 2-1 te sterk voor de hekkensluiter.

9 uur geleden
FC Dordrecht verliest bij TOP Oss na twee treffers van Kort

OSS (ANP) - FC Dordrecht heeft dure punten verspeeld in de strijd om de bovenste plaatsen in de Keuken Kampioen Divisie. De nummer 4 van de ranglijst verloor met 2-0 van het laaggeklasseerde TOP Oss.

11 uur geleden
Maatsen draagt met treffer bij aan zege Aston Villa op Newcastle

BIRMINGHAM (ANP) - Mede dankzij een treffer van Oranje-international Ian Maatsen heeft Aston Villa een ruime zege geboekt op Newcastle United. De ploeg uit Birmingham was op Villa Park met 4-1 te sterk voor de nummer 3 van de Premier League.

11 uur geleden
Napoli in punten gelijk met koploper Inter na nipte zege op Monza

MONZA (ANP) - Napoli is in punten weer gelijk gekomen met koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A boekte een nipte zege bij hekkensluiter Monza: 0-1.

11 uur geleden
FC Barcelona ontsnapt op miraculeuze wijze aan puntenverlies

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie puntenverlies op miraculeuze wijze voorkomen. De koploper keek voor eigen publiek tegen Celta de Vigo na ruim een uur spelen tegen een achterstand van 3-1 aan, maar trok de wedstrijd toch nog naar zich toe: 4-3. Raphinha maakte uit een strafschop in de 98e minuut het winnende doelpunt.

13 uur geleden