Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

United bezorgt Mourinho eerste nederlaag

United bezorgt Mourinho eerste nederlaag

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft José Mourinho zijn eerste nederlaag als trainer van Tottenham Hotspur toegebracht. United won in de Premier League met 2-1, dankzij twee doelpunten van Marcus Rashford. Mourinho was van 2016 tot 2018 werkzaam bij ManUnited.

Rashford zette United al in de zesde minuut op voorsprong na een fout van oud-Ajacied Davinson Sánchez. De Argentijnse keeper Paulo Gazzaniga reageerde ook niet goed op het verrassende schot in de korte hoek. Dele Alli maakte nog voor rust gelijk na een fraaie actie. Kort na rust nam United weer de leiding via een strafschop van Rashford, die zelf werd neergehaald door Moussa Sissoko. Rashford heeft dit seizoen al negen keer gescoord in vijftien duels.

Mourinho werd op 20 november aangesteld en won sindsdien drie keer met de Spurs: in de Premier League van West Ham United (2-3) en Bournemouth (3-2) en in de Champions League van Olympiakos (4-2). In december van vorig jaar werd Mourinho ontslagen bij United, waar hij in 2017 de Europa League wist te winnen. In Stockholm werd Ajax in de finale met 2-0 verslagen.

Chelsea

Chelsea kwam na twee nederlagen in de competitie en een gelijkspel in de Champions League weer tot winst. Op Stamford Bridge, het eigen stadion, werd Aston Villa met 2-1 verslagen. Tammy Abraham en Mason Mount scoorden voor Chelsea, tussendoor had Trézéguet namens Villa gelijkgemaakt. Mount besliste het duel met een fraaie volley, kort na rust.

Manchester United en Chelsea passeerden Crystal Palace, de verrassende nummer zeven. United staat nu zesde, Chelsea vierde.

Meer uit Voetbal

Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

46 minuten geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

49 minuten geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

3 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

5 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

8 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

18 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

18 uur geleden