Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union St. Gillis en Leverkusen naar kwartfinales Europa League

Union St. Gillis en Leverkusen naar kwartfinales Europa League

BRUSSEL (ANP) - Bart Nieuwkoop heeft zich met zijn Belgische club Union St. Gillis geplaatst voor de kwartfinales van de Europa League. De Belgen versloegen in het Lotto Park in Brussel 1. FC Union Berlin met 3-0. Dat was voldoende, omdat de eerste wedstrijd in Berlijn in 3-3 was geëindigd.

De Duitsers hadden in de vorige ronde van de Europa League nog Ajax uitgeschakeld. De Belgen, met Nieuwkoop in de basis, kwamen in de 18e minuut op voorsprong via Teddy Teuma. In de tweede helft maakte Lazare Amani de 2-0 en in blessuretijd zorgde Loic Lapoussin voor de eindstand. Danilho Doekhi en Sheraldo Becker speelden bij de Berlijners de hele wedstrijd.

Bayer Leverkusen schakelde het Hongaarse Ferencváros uit. De Duitsers, die de eerste wedstrijd al met 2-0 hadden gewonnen, waren ook in Boedapest met 2-0 te sterk. Moussa Diaby scoorde al in de 3e minuut, Amine Adli maakte in de slotfase de 2-0. Jeremie Frimpong en Mitchel Bakker begonnen bij Leverkusen. Frimpong maakte in de tweede helft plaats voor Timothy Fosu-Mensah. Mats Knoester, voormalig speler van Heracles Almelo, stond in de verdediging bij de Hongaren.

AS Roma had aan een 0-0-gelijkspel genoeg om de laatste acht te bereiken ten koste van Real Sociedad. De ploeg van coach José Mourinho had de eerste wedstrijd thuis met 2-0 gewonnen. Georginio Wijnaldum speelde de hele wedstrijd in San Sebastián. Rick Karsdorp viel bij de Romeinen aan het einde van de eerste helft geblesseerd uit. Carlos Fernández moest bij de thuisploeg diep in blessuretijd nog met zijn tweede gele kaart van het veld.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

3 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

4 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

4 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

4 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

4 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

5 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

5 uur geleden