Union mist verdediger Friedrich tegen Feyenoord wegens corona
BERLIJN (ANP/DPA) - 1. FC Union Berlin kan donderdag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Conference League niet beschikken over Marvin Friedrich. De 25-jarige verdediger testte positief op het coronavirus en blijft in Duitsland achter.
Friedrich liet zich dinsdag testen vanwege verkoudheidsverschijnselen. Daarna had hij geen contact meer met zijn ploeggenoten. De rest van de selectie had zich ook al laten testen, omdat Union Berlin afgelopen weekeinde tegen VfL Wolfsburg voetbalde. Bij die club liep Wout Weghorst het virus op. Of er een verband is tussen de besmetting van aanvaller Weghorst en Friedrich is onduidelijk.
De andere spelers van 1. FC Union Berlin zijn negatief getest en inzetbaar in De Kuip. Trainer Urs Fischer wilde nog niet vertellen wie Friedrich vervangt. "De speler die zijn plaats inneemt, zal zijn werk goed doen."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
4 uur geleden