Union mist verdediger Friedrich tegen Feyenoord wegens corona
BERLIJN (ANP/DPA) - 1. FC Union Berlin kan donderdag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord in de Conference League niet beschikken over Marvin Friedrich. De 25-jarige verdediger testte positief op het coronavirus en blijft in Duitsland achter.
Friedrich liet zich dinsdag testen vanwege verkoudheidsverschijnselen. Daarna had hij geen contact meer met zijn ploeggenoten. De rest van de selectie had zich ook al laten testen, omdat Union Berlin afgelopen weekeinde tegen VfL Wolfsburg voetbalde. Bij die club liep Wout Weghorst het virus op. Of er een verband is tussen de besmetting van aanvaller Weghorst en Friedrich is onduidelijk.
De andere spelers van 1. FC Union Berlin zijn negatief getest en inzetbaar in De Kuip. Trainer Urs Fischer wilde nog niet vertellen wie Friedrich vervangt. "De speler die zijn plaats inneemt, zal zijn werk goed doen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
12 uur geleden