Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union gaat hele elftal testen na coronabesmetting Weghorst

Union gaat hele elftal testen na coronabesmetting Weghorst

BERLIJN (ANP/DPA) - Na de coronabesmetting bij spits Wout Weghorst gaat FC Union Berlin voor de zekerheid alle spelers testen die afgelopen zaterdag in de ploeg zaten in het duel met Wolfsburg. De Duitse club speelt donderdag in Rotterdam tegen Feyenoord in de Conference League.

Union won zaterdag met 2-0 van de ploeg van Mark van Bommel, waarbij Weghorst in de tweede helft inviel. Van de spits werd twee dagen na de wedstrijd bekend dat hij positief had getest op het coronavirus.

"In bijzondere gevallen, zoals nu met de positieve test van Weghorst, is er direct contact met het gezondheidsbureau geweest en zijn de noodzakelijke maatregelen getroffen. Concreet betekent dit dat op dinsdag en woensdag bij ons preventief zal worden getest", liet de woordvoerder van de club tegen de Duitse krant Bild weten. Er zullen niet zoals gewoonlijk alleen ongevaccineerde spelers en stafleden worden getest, maar ook de gevaccineerde en van corona genezen spelers, die zaterdag bij de ploeg zaten.

Volgens de berichten zou Weghorst zondagochtend klachten hebben gekregen en gaf een naderhand uitgevoerde test de positieve uitslag. De voetballer is direct geïsoleerd en is thuis in quarantaine gegaan, liet Wolfsburg weten.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

6 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

6 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

7 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

7 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

9 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

9 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

9 uur geleden