Union gaat hele elftal testen na coronabesmetting Weghorst
BERLIJN (ANP/DPA) - Na de coronabesmetting bij spits Wout Weghorst gaat FC Union Berlin voor de zekerheid alle spelers testen die afgelopen zaterdag in de ploeg zaten in het duel met Wolfsburg. De Duitse club speelt donderdag in Rotterdam tegen Feyenoord in de Conference League.
Union won zaterdag met 2-0 van de ploeg van Mark van Bommel, waarbij Weghorst in de tweede helft inviel. Van de spits werd twee dagen na de wedstrijd bekend dat hij positief had getest op het coronavirus.
"In bijzondere gevallen, zoals nu met de positieve test van Weghorst, is er direct contact met het gezondheidsbureau geweest en zijn de noodzakelijke maatregelen getroffen. Concreet betekent dit dat op dinsdag en woensdag bij ons preventief zal worden getest", liet de woordvoerder van de club tegen de Duitse krant Bild weten. Er zullen niet zoals gewoonlijk alleen ongevaccineerde spelers en stafleden worden getest, maar ook de gevaccineerde en van corona genezen spelers, die zaterdag bij de ploeg zaten.
Volgens de berichten zou Weghorst zondagochtend klachten hebben gekregen en gaf een naderhand uitgevoerde test de positieve uitslag. De voetballer is direct geïsoleerd en is thuis in quarantaine gegaan, liet Wolfsburg weten.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
13 uur geleden