Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union-coach Fischer heeft tegen Ajax geluk en efficiëncy nodig

Union-coach Fischer heeft tegen Ajax geluk en efficiëncy nodig

BERLIJN (ANP) - Union Berlin moet donderdag tegen Ajax nog beter voor de dag komen dan vorige week om de laatste zestien te bereiken in de Europa League. Het duel in Amsterdam eindigde in 0-0, drie dagen later gevolgd door een nieuw doelpuntloos gelijkspel in de competitie tegen Schalke, de nummer laatst in de Bundesliga. "Het is duidelijk dat we ons niveau moeten halen van de uitwedstrijd tegen Ajax. Dat is een voorwaarde", zei trainer Urs Fischer een dag voor de return in Berlijn.

Door het gelijke spel tegen Schalke verzuimde Union de koppositie in de Bundesliga te veroveren. Dat was een tegenvaller na de 0-0 bij Ajax, een duel dat Fischer had kunnen bekoren. "Het is zaak nu nog net iets extra's te brengen. Terwijl we ook een beetje geluk moeten hebben. Dat moeten we zien af te dwingen." Daarbij hoopt Fischer dat zijn spelers zich efficiënt zullen tonen, want hij verwacht niet dat zijn ploeg veel kansen zal creëren.

Centrale verdediger Diogo Leite miste het duel met Schalke wegens ziekte, maar keert terug in de selectie. Niko Giesselmann, een andere verdediger, is een twijfelgeval. Hij ontbrak woensdag op de training.

Meer uit Voetbal

Manchester City verliest bij Forest en ziet Arsenal uitlopen

WEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.

5 minuten geleden
Koploper Arsenal wint thuis met 1-0 van Hull en voert druk op

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.

3 uur geleden
Fortuna en Telstar spelen gelijk na doelpuntrijke eerste helft

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.

3 uur geleden
Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

4 uur geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

8 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

8 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

11 uur geleden