Union Berlin verwacht trainer volgende week terug
BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbalclub 1. FC Union Berlin verwacht dat trainer Urs Fischer volgende week vrijdag weer op de bank kan zitten, bij de stadsderby tegen Hertha BSC. De 54-jarige Zwitser ontbreekt bij de hervatting van de Bundesliga. Hij keerde pas zaterdag terug in Berlijn, nadat hij in Zwitserland was geweest vanwege het overlijden van zijn schoonvader.
Fischer moet eerst twee keer worden getest op het coronavirus. Pas als beide tests negatief zijn, mag de trainer weer in de buurt van zijn spelers komen. Zijn assistent Markus Hoffmann is zondag de eindverantwoordelijke bij de thuiswedstrijd tegen koploper Bayern München.
Union Berlin hoopte in eerste instantie dat Fischer na één negatieve coronatest al weer op de bank had mogen zitten tegen Bayern, maar de club kreeg daar geen toestemming voor van de taskforce die is opgezet om de hervatting van de Bundesliga in goede banen te leiden.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
7 uur geleden