Union Berlin verwacht trainer volgende week terug
BERLIJN (ANP) - De Duitse voetbalclub 1. FC Union Berlin verwacht dat trainer Urs Fischer volgende week vrijdag weer op de bank kan zitten, bij de stadsderby tegen Hertha BSC. De 54-jarige Zwitser ontbreekt bij de hervatting van de Bundesliga. Hij keerde pas zaterdag terug in Berlijn, nadat hij in Zwitserland was geweest vanwege het overlijden van zijn schoonvader.
Fischer moet eerst twee keer worden getest op het coronavirus. Pas als beide tests negatief zijn, mag de trainer weer in de buurt van zijn spelers komen. Zijn assistent Markus Hoffmann is zondag de eindverantwoordelijke bij de thuiswedstrijd tegen koploper Bayern München.
Union Berlin hoopte in eerste instantie dat Fischer na één negatieve coronatest al weer op de bank had mogen zitten tegen Bayern, maar de club kreeg daar geen toestemming voor van de taskforce die is opgezet om de hervatting van de Bundesliga in goede banen te leiden.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
25 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
5 uur geleden