Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union Berlin pakt eerste punt in Champions League bij Napoli

Union Berlin pakt eerste punt in Champions League bij Napoli

NAPELS (ANP) - Union Berlin heeft het eerst punt gepakt in de Champions League. De Duitsers van coach Urs Fischer speelden 1-1 bij de Italiaanse landskampioen Napoli en beëindigden daarmee een reeks van twaalf nederlagen op rij in alle competities.

Napoli kwam vlak voor de rust op voorsprong in het Stadio Diego Armando Maradona nadat eerder al een doelpunt van de Italianen was afgekeurd door scheidsrechter Danny Makkelie. Een opstuitende bal ging via het hoofd van Matteo Politano achter doelman Frederik Rønnow. In de tweede helft kwam Union terug. Een snelle tegenaanval mondde uit in een schot van Sheraldo Becker dat werd gekeerd door keeper Alex Meret. David Datro Fofana schoot de rebound binnen. Rønnow redde in de extra tijd nog knap op een schot van Khvicha Kvaratskhelia.

Napoli heeft in de groep 7 punten en staat tweede achter koploper Real Madrid dat later thuis tegen SC Braga speelt. Union staat laatste met 1 punt. Braga heeft er 3.

Real Sociedad

Real Sociedad won voor de tweede keer van Benfica. Na de 0-1 in Lissabon werd het 3-1 in San Sebastián. De Spanjaarden liepen in de eerste helft uit naar een 3-0-voorsprong via doelpunten van Mikel Merino, Mikel Oyarzabal en Ander Barrenetxea. Een doelpunt van Sociedad werd nog afgekeurd wegens hands en Brais Méndez schoot nog een strafschop op de paal. Rafa Silva scoorde in de tweede helft voor Benfica.

De Portugezen zijn nog zonder punten in groep D. Real Sociedad gaat met 10 punten uit vier wedstrijden aan de leiding. Internazionale heeft 7 punten en RB Salzburg 3.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

10 minuten geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

1 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

2 uur geleden
Beukema scoort maar verliest met Napoli van Atalanta

BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.

2 uur geleden
Mac Allister bezorgt Liverpool met late treffer overwinning

NOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).

2 uur geleden
FC Utrecht speelt in De Galgenwaard gelijk tegen PEC Zwolle

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles wint tegen Heracles eerste competitieduel in 2026

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.

3 uur geleden