Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union Berlin pakt eerste punt in Champions League bij Napoli

Union Berlin pakt eerste punt in Champions League bij Napoli

NAPELS (ANP) - Union Berlin heeft het eerst punt gepakt in de Champions League. De Duitsers van coach Urs Fischer speelden 1-1 bij de Italiaanse landskampioen Napoli en beëindigden daarmee een reeks van twaalf nederlagen op rij in alle competities.

Napoli kwam vlak voor de rust op voorsprong in het Stadio Diego Armando Maradona nadat eerder al een doelpunt van de Italianen was afgekeurd door scheidsrechter Danny Makkelie. Een opstuitende bal ging via het hoofd van Matteo Politano achter doelman Frederik Rønnow. In de tweede helft kwam Union terug. Een snelle tegenaanval mondde uit in een schot van Sheraldo Becker dat werd gekeerd door keeper Alex Meret. David Datro Fofana schoot de rebound binnen. Rønnow redde in de extra tijd nog knap op een schot van Khvicha Kvaratskhelia.

Napoli heeft in de groep 7 punten en staat tweede achter koploper Real Madrid dat later thuis tegen SC Braga speelt. Union staat laatste met 1 punt. Braga heeft er 3.

Real Sociedad

Real Sociedad won voor de tweede keer van Benfica. Na de 0-1 in Lissabon werd het 3-1 in San Sebastián. De Spanjaarden liepen in de eerste helft uit naar een 3-0-voorsprong via doelpunten van Mikel Merino, Mikel Oyarzabal en Ander Barrenetxea. Een doelpunt van Sociedad werd nog afgekeurd wegens hands en Brais Méndez schoot nog een strafschop op de paal. Rafa Silva scoorde in de tweede helft voor Benfica.

De Portugezen zijn nog zonder punten in groep D. Real Sociedad gaat met 10 punten uit vier wedstrijden aan de leiding. Internazionale heeft 7 punten en RB Salzburg 3.

Meer uit Voetbal

De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

2 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

4 uur geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

13 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

14 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

14 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

15 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

15 uur geleden