Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union Berlin pakt eerste punt in Champions League bij Napoli

Union Berlin pakt eerste punt in Champions League bij Napoli

NAPELS (ANP) - Union Berlin heeft het eerst punt gepakt in de Champions League. De Duitsers van coach Urs Fischer speelden 1-1 bij de Italiaanse landskampioen Napoli en beëindigden daarmee een reeks van twaalf nederlagen op rij in alle competities.

Napoli kwam vlak voor de rust op voorsprong in het Stadio Diego Armando Maradona nadat eerder al een doelpunt van de Italianen was afgekeurd door scheidsrechter Danny Makkelie. Een opstuitende bal ging via het hoofd van Matteo Politano achter doelman Frederik Rønnow. In de tweede helft kwam Union terug. Een snelle tegenaanval mondde uit in een schot van Sheraldo Becker dat werd gekeerd door keeper Alex Meret. David Datro Fofana schoot de rebound binnen. Rønnow redde in de extra tijd nog knap op een schot van Khvicha Kvaratskhelia.

Napoli heeft in de groep 7 punten en staat tweede achter koploper Real Madrid dat later thuis tegen SC Braga speelt. Union staat laatste met 1 punt. Braga heeft er 3.

Real Sociedad

Real Sociedad won voor de tweede keer van Benfica. Na de 0-1 in Lissabon werd het 3-1 in San Sebastián. De Spanjaarden liepen in de eerste helft uit naar een 3-0-voorsprong via doelpunten van Mikel Merino, Mikel Oyarzabal en Ander Barrenetxea. Een doelpunt van Sociedad werd nog afgekeurd wegens hands en Brais Méndez schoot nog een strafschop op de paal. Rafa Silva scoorde in de tweede helft voor Benfica.

De Portugezen zijn nog zonder punten in groep D. Real Sociedad gaat met 10 punten uit vier wedstrijden aan de leiding. Internazionale heeft 7 punten en RB Salzburg 3.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

41 minuten geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

1 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

2 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

3 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

3 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

3 uur geleden
Verdediger Baas terug bij Ajax voor uitwedstrijd tegen Villarreal

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.

5 uur geleden