Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union Berlin na zes speelronden verrassende koploper Bundesliga

Union Berlin na zes speelronden verrassende koploper Bundesliga

KEULEN (ANP) - Sheraldo Becker staat na zes speelronden met 1. FC Union Berlin aan kop van de Bundesliga. De aanvaller uit Amsterdam, dit seizoen al goed voor vijf competitietreffers, won met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen 1. FC Köln: 0-1.

Timo Hübers opende al in de 3e minuut de score 0-1. Jordan Pefok miste in de 10e minuut een strafschop voor de bezoekers uit de hoofdstad. 1. FC Köln speelde vanaf de 81e minuut met een man minder. Luca Kilian moest na een tweede gele kaart van het veld. Becker werd in de 75e minuut gewisseld.

Union Berlin heeft nu een voorsprong van 1 punt op SC Freiburg, dat met Mark Flekken op doel niet van Borussia Mönchengladbach wist te winnen (0-0). Bayern München, TSG 1899 Hoffenheim, en Borussia Dortmund volgen op 2 punten.

Bayern München verspeelde zaterdag in blessuretijd een thuiszege op VfB Stuttgart (2-2). Serhou Guirassy benutte een strafschop die Matthijs de Ligt had veroorzaakt. Borussia Dortmund ging zonder de geblesseerde Donyell Malen kansloos onderuit tegen RB Leipzig (3-0).

Meer uit Voetbal

Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

2 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

5 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

5 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

11 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

15 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

15 uur geleden