Union Berlin na zes speelronden verrassende koploper Bundesliga
KEULEN (ANP) - Sheraldo Becker staat na zes speelronden met 1. FC Union Berlin aan kop van de Bundesliga. De aanvaller uit Amsterdam, dit seizoen al goed voor vijf competitietreffers, won met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen 1. FC Köln: 0-1.
Timo Hübers opende al in de 3e minuut de score 0-1. Jordan Pefok miste in de 10e minuut een strafschop voor de bezoekers uit de hoofdstad. 1. FC Köln speelde vanaf de 81e minuut met een man minder. Luca Kilian moest na een tweede gele kaart van het veld. Becker werd in de 75e minuut gewisseld.
Union Berlin heeft nu een voorsprong van 1 punt op SC Freiburg, dat met Mark Flekken op doel niet van Borussia Mönchengladbach wist te winnen (0-0). Bayern München, TSG 1899 Hoffenheim, en Borussia Dortmund volgen op 2 punten.
Bayern München verspeelde zaterdag in blessuretijd een thuiszege op VfB Stuttgart (2-2). Serhou Guirassy benutte een strafschop die Matthijs de Ligt had veroorzaakt. Borussia Dortmund ging zonder de geblesseerde Donyell Malen kansloos onderuit tegen RB Leipzig (3-0).
Meer uit Voetbal
CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
14 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
17 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
3 uur geleden