Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union Berlin na zes speelronden verrassende koploper Bundesliga

Union Berlin na zes speelronden verrassende koploper Bundesliga

KEULEN (ANP) - Sheraldo Becker staat na zes speelronden met 1. FC Union Berlin aan kop van de Bundesliga. De aanvaller uit Amsterdam, dit seizoen al goed voor vijf competitietreffers, won met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen 1. FC Köln: 0-1.

Timo Hübers opende al in de 3e minuut de score 0-1. Jordan Pefok miste in de 10e minuut een strafschop voor de bezoekers uit de hoofdstad. 1. FC Köln speelde vanaf de 81e minuut met een man minder. Luca Kilian moest na een tweede gele kaart van het veld. Becker werd in de 75e minuut gewisseld.

Union Berlin heeft nu een voorsprong van 1 punt op SC Freiburg, dat met Mark Flekken op doel niet van Borussia Mönchengladbach wist te winnen (0-0). Bayern München, TSG 1899 Hoffenheim, en Borussia Dortmund volgen op 2 punten.

Bayern München verspeelde zaterdag in blessuretijd een thuiszege op VfB Stuttgart (2-2). Serhou Guirassy benutte een strafschop die Matthijs de Ligt had veroorzaakt. Borussia Dortmund ging zonder de geblesseerde Donyell Malen kansloos onderuit tegen RB Leipzig (3-0).

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

4 minuten geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

28 minuten geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

29 minuten geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

2 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

4 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

5 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

9 uur geleden