Union Berlin na zes speelronden verrassende koploper Bundesliga
KEULEN (ANP) - Sheraldo Becker staat na zes speelronden met 1. FC Union Berlin aan kop van de Bundesliga. De aanvaller uit Amsterdam, dit seizoen al goed voor vijf competitietreffers, won met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen 1. FC Köln: 0-1.
Timo Hübers opende al in de 3e minuut de score 0-1. Jordan Pefok miste in de 10e minuut een strafschop voor de bezoekers uit de hoofdstad. 1. FC Köln speelde vanaf de 81e minuut met een man minder. Luca Kilian moest na een tweede gele kaart van het veld. Becker werd in de 75e minuut gewisseld.
Union Berlin heeft nu een voorsprong van 1 punt op SC Freiburg, dat met Mark Flekken op doel niet van Borussia Mönchengladbach wist te winnen (0-0). Bayern München, TSG 1899 Hoffenheim, en Borussia Dortmund volgen op 2 punten.
Bayern München verspeelde zaterdag in blessuretijd een thuiszege op VfB Stuttgart (2-2). Serhou Guirassy benutte een strafschop die Matthijs de Ligt had veroorzaakt. Borussia Dortmund ging zonder de geblesseerde Donyell Malen kansloos onderuit tegen RB Leipzig (3-0).
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
4 uur geleden