
Union Berlin huurt doelman Karius van Liverpool
BERLIJN (ANP) - Doelman Loris Karius vervolgt zijn loopbaan bij 1. FC Union Berlin in de Bundesliga. De 27-jarige keeper komt op huurbasis over van Liverpool, waar hij geen speeltijd meer kreeg na zijn blunders van twee jaar geleden in de finale van de Champions League tegen Real Madrid (1-3).
Karius moet bij Union Berlin concurreren met Andreas Luthe. Liverpool verhuurde de Duitse keeper de afgelopen twee seizoenen aan het Turkse Besiktas.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Ronald Koeman vindt het geen goede ontwikkeling dat aan het komende WK voetbal 48 landen mogen deelnemen. De bondscoach van Oranje denkt dat door de verlenging van het wereldkampioenschap de vakantie van zijn spelers in het gedrang komt.
29 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - De 'fan' die zondag voetballer Jetro Willems van FC Groningen een klap gaf, zit niet meer vast, laat de politie weten. Wanneer hij precies is vrijgelaten kon een politiewoordvoerder niet zeggen. De minderjarige man uit Groningen blijft verdachte van mishandeling.
32 minuten geledenPARIJS (ANP) - Mike Maignan is de nieuwe nummer 1 onder de lat in het Franse voetbalelftal. De doelman van AC Milan volgt Hugo Lloris op, die na het WK in Qatar stopte als international. Frankrijk is vrijdag de eerste tegenstander van het Nederlands elftal in de kwalificatiereeks voor het EK.
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Marcus Rashford heeft zich afgemeld bij bondscoach Gareth Southgate van het Engelse voetbalelftal voor de komende interlands in de EK-kwalificatie tegen Italië (23 maart) en Oekraïne (26 maart). De aanvaller van Manchester United, de laatste tijd in grootse vorm, heeft zondag een blessure opgelopen in de met 3-1 gewonnen kwartfinale van de FA Cup tegen Fulham.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Georginio Wijnaldum is reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal, zo maakte bondscoach Ronald Koeman maandag bekend. Virgil van Dijk blijft de captain van Oranje.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft weinig begrip voor de kritiek van Kenny Tete aan zijn adres. De rechtsback van Fulham uitte afgelopen weekend zijn ongenoegen over het feit dat hij wel werd opgenomen in de voorselectie van Oranje, maar niet in de definitieve selectie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal moet het doen zonder Frenkie de Jong in de eerste twee EK-kwalificatiewedstrijden. De middenvelder van FC Barcelona, al jaren een vaste waarde in Oranje, heeft een bovenbeenblessure overgehouden aan het gewonnen duel met Real Madrid in de Spaanse competitie (2-1). De Jong, die de Clásico van begin tot eind speelde, moest zich daarom maandag afmelden bij bondscoach Ronald Koeman.
1 uur geleden