Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Union Berlin bij Real Madrid zonder Knoche, wellicht met Bonucci

Union Berlin bij Real Madrid zonder Knoche, wellicht met Bonucci

MADRID (ANP/DPA) - Union Berlin moet het woensdag in de eerste wedstrijd in de groepsfase van de Champions League bij Real Madrid doen zonder Robin Knoche. De verdediger is vanwege een blessure in Berlijn achtergebleven en wordt waarschijnlijk vervangen door Leonardo Bonucci. De van Juventus overgekomen Italiaan speelt dan zijn eerste wedstrijd in het shirt van de Duitse club.

"Het wordt een geweldige uitdaging. Ik denk dat we ons daarop moeten verheugen", zei Union-trainer Urs Fischer over het duel met de Madrilenen die recordkampioen zijn in de Champions League. Zijn ploeg moet tegen Real "volwassen voor de dag komen" en "veel goede beslissingen nemen", zei de coach. "Dit is iets eenmaligs. Vooral geloof ik dat dit een beloning voor het vorige seizoen is. We hebben veel geïnvesteerd en verdienen die beloning."

Union Berlin promoveerde in 2019 voor het eerst naar de Bundesliga. Na een elfde, zevende en vijfde plaats kwalificeerde de club zich in 2023 met de vierde plaats voor de Champions League. Bij de Berlijnse club spelen voormalig Vitesse-speler Danilo Doekhi en Sheraldo Becker, oud-speler van PEC Zwolle en ADO Den Haag.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

2 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

4 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

5 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

7 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

7 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

9 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

18 uur geleden