Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Undercover wint twee Guidinc. Streaming Video Awards

Undercover wint twee Guidinc. Streaming Video Awards

AMSTERDAM (ANP) - De Netflix-serie Undercover is woensdagavond twee keer in de prijzen gevallen tijdens de allereerste Guidinc. Streaming Video Awards. De Nederlandse publieksprijzen voor films, series en documentaires op streamingdiensten, van de organisatoren van de Gouden Televizier-Ring, werden uitgereikt tijdens een kleinschalige ceremonie.

De Belgisch-Nederlandse serie Undercover won twee beeldjes. Zo werden Frank Lammers en Elise Schaap, die Ferry en Daniëlle Bouman spelen, gekroond tot Favoriete Koppel. "Geweldig. Dat is mooi. Heb je er ook twee dan of moeten we hem delen", vroeg Lammers lachend toen hij de prijs voorafgaand aan de uitreiking al kreeg overhandigd. "Het is heel leuk om met Elise te spelen."

Undercover kreeg ook de meeste stemmen in de categorie Beste Serie en versloeg daarmee Flikken Maastricht (NPO Start) en La casa de papel (Netflix). "Terecht. Het is ook echt een hele goede serie", reageerde Lammers op de winst.

Netflix kreeg de award voor Favoriete Streamingdienst en liet Videoland en NPO Start achter zich. In totaal werden er prijzen in zes categorieën uitgedeeld. Zo werd de Videoland-documentaire over kindermodel Summer de Snoo gekroond tot Beste Documentaire, mag The Kissing Booth 2 (Netflix) zich de Beste 'Original' Film noemen en ging het beeldje voor Beste Serie Quote Allertijden naar 'Juf Ank' uit de Luizenmoeder (NPO Start) voor: "Dat vinden wij niet raar, dat vinden wij alleen maar heel bijzonder."

Meer uit Binnenland

NCSC: nog steeds geen signalen van actief misbruik PHP-lek

HILVERSUM (ANP) - Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) heeft nog steeds geen "actief misbruik" waargenomen van het lek in de programmeertaal PHP. Dat zei directeur Matthijs van Amelsfort van het NCSC woensdagavond bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

1 uur geleden
Website DigiD weer toegankelijk

DEN HAAG (ANP) - De website van DigiD is weer bereikbaar, nadat die het grootste gedeelte van de dag was afgesloten vanwege twee zwakke plekken in de PHP-programmeertaal. De meeste websites die worden beheerd door Logius zijn weer online, maar nog niet allemaal, meldt een woordvoerster.

7 uur geleden
Cameratoezicht in Floradorp na rellen

AMSTERDAM (ANP) - In Floradorp in Amsterdam-Noord is per direct cameratoezicht ingesteld. Burgemeester Femke Halsema heeft daartoe besloten na de onrust van de laatste tijd in de wijk.

11 uur geleden
Website en app RTL Nieuws na problemen met PHP weer online

HILVERSUM (ANP) - De app en website van RTL Nieuws zijn na een paar uur offline te zijn geweest weer online. De website was net als vele anderen uit voorzorg offline gehaald vanwege kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP.

11 uur geleden
Politie onderzoekt pand Buitenveldert in zaak-Hajar

AMSTERDAM (ANP) - De politie doet onderzoek in een pand aan De Klencke in Buitenveldert (Amsterdam-Zuid) en dat heeft te maken met de zaak-Hajar. Volgens de politie is het de locatie waar de 29-jarige Amsterdamse vermoedelijk om het leven is gekomen. Forensische opsporing en de recherche doen er uitgebreid onderzoek, aldus de politie.

11 uur geleden
Websites meerdere veiligheidsregio's offline om PHP-zorgen

DEN HAAG (ANP) - Websites van zeker dertien van de 25 veiligheidsregio's in Nederland zijn woensdag offline door kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP. Organisaties halen hun websites uit voorzorg uit de lucht vanwege het risico op digitale aanvallen. Dat blijkt uit een inventarisatie van het ANP.

13 uur geleden
Patiëntenfederatie: stijging premie brengt patiënten in problemen

DEN HAAG (ANP) - De grootste stijging van de zorgpremie in jaren maakt de aanstaande bezuinigingen op de zorg nog pijnlijker voor patiënten. Dat stelt Patiëntenfederatie Nederland nadat verzekeraar DSW woensdag de premie voor volgend jaar bekendmaakte. Dit in combinatie met het verhoogde eigen risico en het uitblijven van hogere zorgtoeslag gaat "nog meer patiënten in de financiële problemen brengen", schrijft de organisatie.

13 uur geleden