Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitzonderlijk warm winterweer met Kerstmis

Uitzonderlijk warm winterweer met Kerstmis

DEN HAAG (ANP) - De kans op zacht weer deze kerst is groot, en van een witte kerst zal helemaal geen sprake zijn. Op beide kerstdagen stijgt het kwik naar 6 graden of meer. Bovendien is de kans op vorst in de nacht klein. Dat meldt Weeronline. Er zal veel bewolking en een beetje regen zijn, maar ook wat zon.

De week voor kerst lijkt het wel lente, met temperaturen die in april normaal zouden zijn. Donderdag wordt het tussen de 11 en 16 graden, vrijdag is het 11 tot 14 graden. In het weekend wordt het iets kouder, met maxima van 8 tot 10 graden. Het gaat regenen en ook waait het stevig.

De afgelopen jaren was het tijdens de kerstdagen telkens warmer dan normaal. De laatste witte kerst in Nederland was in 2010.

Meer uit Binnenland

Vogelgriep vastgesteld in Ede

EDE (ANP) - In Ede (Gelderland) is vogelgriep vastgesteld op een vleeskuikenbedrijf. De 23.000 dieren op de locatie worden geruimd. Dat heeft het ministerie van LVVN (Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur) laten weten.

8 minuten geleden
CBS: 5000 minder vacatures in onderwijs

DEN HAAG (ANP) - In het schooljaar 2024/25 waren er 5000 vacatures in het basis- en voortgezet onderwijs minder dan in het schooljaar ervoor. In het mbo en het speciaal basisonderwijs nam de vraag naar nieuwe werknemers juist toe. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

2 uur geleden
SCP ziet in coalitieplannen risico dat ongelijkheid toeneemt

DEN HAAG (ANP) - De plannen van de nieuwe regeringscoalitie leggen veel nadruk op verbetering van de kwaliteit van leven op de lange termijn. Maar de bezuinigingen die daar tegenover staan, dreigen toch al kwetsbare groepen harder te raken en kunnen ertoe leiden dat de ongelijkheid toeneemt. Daarvoor waarschuwt het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP) in een reflectie op het coalitieakkoord.

6 uur geleden
Jetten: aanpak armoede door nieuw kabinet moet beter

DEN HAAG (ANP) - De aanpak van de armoede door het nieuwe kabinet zal beter moeten, aldus premier Rob Jetten. Uit een doorrekening van het regeerakkoord door het Centraal Planbureau (CPB) bleek dat het beleid van D66, VVD en CDA zal leiden tot meer armoede.

10 uur geleden
Berendsen belt met Amerikaanse minister Rubio

DEN HAAG/WASHINGTON (ANP) - Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken, CDA) heeft maandag kort na zijn aantreden gesproken met zijn Amerikaanse collega Marco Rubio. Dat meldde een woordvoerder van de Amerikaanse bewindsman.

10 uur geleden
Jetten belt meteen na aantreden met Zelensky

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten heeft al enkele uren na zijn aantreden gebeld met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky. Jetten verzekerde Zelensky dat Nederland Oekraïne onverminderd blijft steunen.

12 uur geleden
Klöpping: Amsterdam stelt dat beloftes juridisch niks waard zijn

AMSTERDAM (ANP) - De gemeente Amsterdam stelt bij de rechter dat "beloftes aan bewoners juridisch niets waard zijn". Dat concludeert Alexander Klöpping via LinkedIn op basis van een schriftelijk verweer van de gemeente in een zaak over massatoerisme. Het Parool berichtte eerder al over het verweer. Vorig jaar stapte Stichting Amsterdam Heeft Een Keuze, met steun van Klöpping, naar de rechter omdat er ondanks een verordening te veel toeristen overnachten in de hoofdstad.

12 uur geleden