Uitvallen Huntelaar vergroot aanvallende problemen van Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Klaas-Jan Huntelaar is deze week uitgevallen op de training van Ajax. Het is onduidelijk of de spits beschikbaar is voor de topper van zondag met PSV.
Koploper Ajax leeft met aanvallende problemen toe naar het duel met de nummer 2 van de Eredivisie uit Eindhoven. Centrumaanvallers Lassina Traoré en Brian Brobbey zijn ook nog niet fit en ook David Neres heeft de groepstraining nog niet hervat.
Volgens trainer Erik ten Hag speurt Ajax op dit moment de transfermarkt af. "Neres is voor ons een heel belangrijke speler. Hij is nog niet terug in de teamtraining, dus dat noodzaakt ons om uit te kijken op de transfermarkt. Maar dat is niet zo makkelijk", vertelde hij aan Ajax TV.
Toeslaan
"Als er een kans voor het oprapen ligt, dan zullen we toeslaan", aldus Ten Hag. "We zijn ons aan het oriënteren en meer dan dat. De kans dat het gaat gebeuren, acht ik op dit moment niet zo groot. Een speler met die kwaliteiten op die positie ligt in januari niet voorhanden. Dus zullen we het met deze groep moeten gaan doen. De medische staf maakt op dit moment overuren om alle jongens zo snel mogelijk weer aan boord te krijgen."
Ajax werd de afgelopen weken in veel Braziliaanse media in verband gebracht met spits Brenner Souza da Silva van São Paulo. Christian Eriksen mag vertrekken bij Internazionale maar een terugkeer van de Deen naar Amsterdam lijkt niet haalbaar voor Ajax.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
28 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
30 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
18 uur geleden