Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitvak in NEC-stadion na bijna half jaar weer klaar voor gebruik

Uitvak in NEC-stadion na bijna half jaar weer klaar voor gebruik

NIJMEGEN (ANP) - NEC verwacht zaterdag in de thuiswedstrijd tegen FC Twente voor het eerst sinds half oktober weer supporters van de bezoekende club te kunnen ontvangen in het uitvak. Het onderste betonnen tribunedeel van dat vak zakte op 17 oktober direct na de verloren derby tegen Vitesse (0-1) in, onder het gewicht van de hossende fans uit Arnhem. NEC heeft daarna een groot deel van de tribunes in het Goffert-stadion laten verstevigen.

De werkzaamheden aan het uitvak achter één van de doelen zijn bijna afgerond. Vrijdag volgt dan een laatste veiligheidscheck, waarna een definitief besluit wordt genomen over het toelaten van bezoekers. FC Twente heeft in de voorverkoop alle 420 beschikbare kaarten verkocht. De fans van de nummer 5 van de Eredivisie weten echter pas vrijdag aan het einde van de middag of ze een dag later welkom zijn in Nijmegen.

Bij het inzakken van de tribune vielen geen gewonden. NEC moest het stadion daarna geruime tijd gesloten houden voor publiek. Pas in februari mocht de club weer bezoekers ontvangen.

Meer uit Voetbal

Ajax wil efficiënter opereren en kijkt ook naar beursnotering

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Grim blijft voorlopig interim-trainer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Ronaldo vertrekt bij Portugal en dreigt duels op WK te missen

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.

7 uur geleden
Bondscoach Menzo is emoties nauwelijks de baas na zege Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."

8 uur geleden
Curaçao zet met winst op Bermuda belangrijke stap naar WK voetbal

BERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.

15 uur geleden
Suriname na zege op El Salvador dichter bij eerste WK-deelname

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.

17 uur geleden
Frankrijk verzekert zich van WK, Portugal onderuit in Ierland

PARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.

20 uur geleden