Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitsupporters drie duels niet welkom in stadion Roda JC

Uitsupporters drie duels niet welkom in stadion Roda JC

KERKRADE (ANP) - Uitsupporters zijn de komende drie wedstrijden niet welkom in het stadion van Roda JC. Daartoe heeft de lokale driehoek in Kerkrade besloten.

"De maatregel geldt vooralsnog tot aan de competitiewedstrijd tegen Heracles Almelo op 11 december en is het gevolg van een aantal ongeregeldheden waarbij een klein deel van de aanhang van Roda JC betrokken is", aldus de Limburgse eerstedivisionist.

Roda JC speelt dinsdag in de KNVB-beker thuis tegen Heracles. Vervolgens komen Jong FC Utrecht en Helmond Sport naar Kerkrade.

Supporterscollectief Nederland, de overkoepelende organisatie voor alle supportersverenigingen en supportersgroepen van betaaldvoetbalclubs in Nederland, betreurt het besluit. "Het is onacceptabel dat de lokale driehoek zo lichtzinnig zulke draconische maatregelen oplegt. Kom op Kerkrade, pak die kleine groep aan die voor problemen zorgt en ontvang alle andere supporters op een normale manier", schrijft Supporterscollectief Nederland.

Roda JC is de nummer 5 van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdagavond verloor de club de uitwedstrijd tegen Telstar (2-1). Bij dat duel waren de fans van Roda JC niet welkom.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

7 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

8 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

14 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

14 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

16 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

21 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden