Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitsupporters drie duels niet welkom in stadion Roda JC

Uitsupporters drie duels niet welkom in stadion Roda JC

KERKRADE (ANP) - Uitsupporters zijn de komende drie wedstrijden niet welkom in het stadion van Roda JC. Daartoe heeft de lokale driehoek in Kerkrade besloten.

"De maatregel geldt vooralsnog tot aan de competitiewedstrijd tegen Heracles Almelo op 11 december en is het gevolg van een aantal ongeregeldheden waarbij een klein deel van de aanhang van Roda JC betrokken is", aldus de Limburgse eerstedivisionist.

Roda JC speelt dinsdag in de KNVB-beker thuis tegen Heracles. Vervolgens komen Jong FC Utrecht en Helmond Sport naar Kerkrade.

Supporterscollectief Nederland, de overkoepelende organisatie voor alle supportersverenigingen en supportersgroepen van betaaldvoetbalclubs in Nederland, betreurt het besluit. "Het is onacceptabel dat de lokale driehoek zo lichtzinnig zulke draconische maatregelen oplegt. Kom op Kerkrade, pak die kleine groep aan die voor problemen zorgt en ontvang alle andere supporters op een normale manier", schrijft Supporterscollectief Nederland.

Roda JC is de nummer 5 van de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdagavond verloor de club de uitwedstrijd tegen Telstar (2-1). Bij dat duel waren de fans van Roda JC niet welkom.

Meer uit Voetbal

Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

6 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

10 uur geleden
Frankrijk met 'grote vier' in aanval op WK tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.

10 uur geleden
Ounahi helpt Marokko met twee doelpunten naar kwartfinales WK

HOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.

10 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en Brouwer naar finale in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.

10 uur geleden
Ajax verliest eerste oefenduel onder Míchel van Panathinaikos

ERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.

10 uur geleden
Feyenoord verslaat FC Dordrecht in eerste duel Van Bronckhorst

DORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.

14 uur geleden