
Uitslagen voorverkiezingen Texas liggen dicht bij elkaar
WASHINGTON (ANP) - Oud-vicepresident van de Verenigde Staten Joe Biden en senator Bernie Sanders lijken verwikkeld in een nek-aan-nek race bij de Democratische voorverkiezingen in de staat Texas, miljardair Michael Bloomberg volgt op niet al te grote afstand. Na de eerste stemmen leek Sanders de staat te gaan winnen, maar Biden heeft een inhaalslag gemaakt.
Texas levert 228 kiesmannen en is daarmee een van de belangrijkste staten tijdens Super Tuesday. Alleen Californië levert meer en is met 415 kiesmannen de hoofdprijs van deze verkiezingsdag.
Meer uit Buitenland
JERUZALEM (ANP) - In Israëlische ziekenhuizen zijn veertig mensen opgenomen na de Iraanse raketaanval, meldt de BBC. Twee gewonden bevinden zich in kritieke toestand.
2 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft in een videoboodschap Iran meegedeeld dat er meer aanvallen zullen volgen. "Er komt meer aan. Het regime weet niet wat hem getroffen heeft, of wat hem nog zal treffen. Ze zijn nog nooit zo zwak geweest", zei Netanyahu.
3 uur geledenJERUZALEM (ANP) - De bevolking van Israël mag vrijdagavond de schuilkelders weer verlaten. De Israëlische krijgsmacht heeft dat medegedeeld nadat Iran een reeks raketaanvallen had uitgevoerd. Wel worden de mensen opgedragen voorlopig in de buurt van schuilkelders te blijven.
3 uur geledenJERUZALEM (ANP/DPA) - Iran heeft een derde reeks raketten op Israël afgevuurd. De Iraanse staatstelevisie heeft dat gemeld.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Kim Sajet, de directeur van de National Portrait Gallery in Washington, stapt op. Dat meldt onder meer The New York Times op basis van een verklaring van Sajet in een interne e-mail van het Smithsonian, het instituut dat toezicht houdt op het museum. Eind mei deelde president Donald Trump dat hij Sajet wilde ontslaan, omdat hij haar om haar progressieve diversiteitsbeleid niet geschikt vond voor de functie.
4 uur geledenJERUZALEM (ANP/AFP/RTR) - Iraanse media melden dat de tegenaanval van Iran is begonnen en dat het land honderden ballistische raketten heeft afgevuurd. Het Israëlische leger meldt dat er twee aanvalsgolven waren.
4 uur geledenMOSKOU (ANP/AFP/DPA) - De Russische president Vladimir Poetin heeft in een telefoongesprek met de Israëlische premier Benjamin Netanyahu de Israëlische aanvallen op Iran veroordeeld. Poetin belde ook met de Iraanse president Masoud Pezeshkian, meldt het Kremlin.
4 uur geleden