Uitschakeling in League Cup 'wake-up call' voor Manchester City
SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City hoopt dat de verrassende uitschakeling tegen Southampton in de kwartfinales van de League Cup toch nog ergens goed voor is geweest. "Als we iets goeds uit deze wedstrijd kunnen halen, is het misschien dat dit een 'wake-up call' op het juiste moment is geweest", aldus aanvoerder Ilkay Gündogan na de nederlaag van 2-0.
Trainer Pep Guardiola gaf, met het oog op het drukke schema en de komende topper tegen Manchester United, veel spelers rust. Middenvelder Kevin De Bruyne en spits Erling Haaland kwamen er bij een achterstand alsnog in, maar ook zij wisten uitschakeling niet meer te voorkomen.
"Elke wedstrijd in elke competitie of bekertoernooi is anders", aldus Guardiola. "Maar als we op deze manier voetballen, maken we tegen Manchester United natuurlijk geen kans. We weten precies wat er beter moet, dus daar gaan we aan werken."
Manchester City staat na zeventien speelronden in de Premier League op de vierde plek met 5 punten achterstand op koploper Arsenal. Nummer 4 Manchester United van trainer Erik ten Hag, dat de halve eindstrijd van de League Cup wel wist te bereiken, heeft 4 punten minder dan Manchester City.
Meer uit Voetbal
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
4 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha keert zaterdag terug in de selectie van FC Barcelona in de mogelijke kampioenswedstrijd tegen Osasuna. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick vrijdag in aanloop naar dat duel.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen en waarschijnlijk ook Owen Wijndal ontbreken bij Ajax in de topper tegen PSV. Dat zei coach Óscar García in aanloop naar het competitieduel op zaterdagavond tussen beide ploegen in de Johan Cruijff ArenA. "Het gaat met Klaassen soms goed en dan weer wat minder", zei de coach. "Hij kan nu niet spelen. We moeten daar goed naar kijken."
9 uur geleden