Uitschakeling in League Cup 'wake-up call' voor Manchester City
SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester City hoopt dat de verrassende uitschakeling tegen Southampton in de kwartfinales van de League Cup toch nog ergens goed voor is geweest. "Als we iets goeds uit deze wedstrijd kunnen halen, is het misschien dat dit een 'wake-up call' op het juiste moment is geweest", aldus aanvoerder Ilkay Gündogan na de nederlaag van 2-0.
Trainer Pep Guardiola gaf, met het oog op het drukke schema en de komende topper tegen Manchester United, veel spelers rust. Middenvelder Kevin De Bruyne en spits Erling Haaland kwamen er bij een achterstand alsnog in, maar ook zij wisten uitschakeling niet meer te voorkomen.
"Elke wedstrijd in elke competitie of bekertoernooi is anders", aldus Guardiola. "Maar als we op deze manier voetballen, maken we tegen Manchester United natuurlijk geen kans. We weten precies wat er beter moet, dus daar gaan we aan werken."
Manchester City staat na zeventien speelronden in de Premier League op de vierde plek met 5 punten achterstand op koploper Arsenal. Nummer 4 Manchester United van trainer Erik ten Hag, dat de halve eindstrijd van de League Cup wel wist te bereiken, heeft 4 punten minder dan Manchester City.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
8 uur geleden