Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitreiking KNVB-beker zonder clubcoryfeeën

Uitreiking KNVB-beker zonder clubcoryfeeën

ZEIST (ANP) - Eric Gudde krijgt bij de uitreiking van de KNVB-beker normaal gesproken hulp van een clubcoryfee van de winnende ploeg, maar zondag moet de directeur betaald voetbal van de KNVB het alleen doen. Vanwege de coronamaatregelen is er dit jaar geen 'fysieke' uitreiking op het veld in De Kuip. De beker wordt op een zuil op het podium gezet en kan dan worden gepakt door de aanvoerder van Ajax of Vitesse.

De finale wordt gespeeld in een leeg stadion. Vorig jaar ging de bekerfinale tussen Feyenoord en FC Utrecht helemaal niet door vanwege de pandemie. Het vorige seizoen werd dan ook zonder bekerwinnaar afgesloten.

Scheidsrechter Björn Kuipers kan zondagavond in De Kuip rekenen op hulp van videoarbiter Pol van Boekel en ook van doellijntechnologie. Ajax won de KNVB-beker al negentien keer en is daarmee recordhouder. Vitesse won de beker in 2017. Ricky van Wolfswinkel bezorgde de Arnhemse ploeg met twee doelpunten in de finale tegen AZ (2-0) de eerste hoofdprijs in de clubhistorie.

Meer uit Voetbal

Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

10 uur geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

13 uur geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

14 uur geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

15 uur geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

16 uur geleden
Weghorst scoort 4 keer in monsterzege Twente bij Excelsior: 0-9

ROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.

16 uur geleden
Telstar wint met 4-2 van het Utrecht van oud-trainer Correia

VELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.

16 uur geleden