Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Uitgesloten' dat Verstappen overstapt naar Mercedes

'Uitgesloten' dat Verstappen overstapt naar Mercedes

WENEN (ANP) - Het is uitgesloten dat Max Verstappen na dit seizoen de vacante plek van Lewis Hamilton bij het Formule 1-team van Mercedes opvult. Dat zegt topadviseur Helmut Marko van Red Bull op de Oostenrijkse website oe24.at. "Er is in het verleden te veel gebeurd en Max heeft een goed geheugen."

De 80-jarige Marko is een invloedrijke man bij Red Bull Racing, het huidige Formule 1-team van Verstappen. De Oostenrijker haalde de drievoudig wereldkampioen op 16-jarige leeftijd al de in Formule 1 binnen.

Marko refereerde onder meer aan de botsing tussen Hamilton en Verstappen op Silverstone in 2021. Hamilton reed Verstappen toen van de baan en de Nederlander schoot op volle snelheid de bandenstapel in. Ook de gebeurtenissen na de bizarre seizoensfinale van dat jaar in Abu Dhabi is Verstappen niet vergeten. "Die ophef in Abu Dhabi, dat zit diep", aldus Marko.

Hamilton

Verstappen veroverde daar na een inhaalactie bij Hamilton in de laatste ronde zijn eerste wereldtitel. Een omstreden safetycarfase ging eraan vooraf. Mercedes diende direct na de race protest in en wilde dat de Verstappen de titel werd ontnomen.

Hamilton begint dit jaar aan zijn laatste seizoen bij Mercedes. Hij stapt daarna over naar Ferrari. "Max vindt dat wel amusant", aldus Marko.

Verstappen heeft zelf nog een contract bij Red Bull dat loopt tot en met 2028. Hij is donderdag aanwezig in het Engelse Milton Keynes bij de presentatie van de RB20, de auto van Red Bull waarin hij komend seizoen op jacht gaat naar zijn vierde wereldtitel.

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

2 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

2 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

5 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

6 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

8 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden