Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgeruste Feyenoorders 'niet in de war' na vertrek Koevermans

Uitgeruste Feyenoorders 'niet in de war' na vertrek Koevermans

ROTTERDAM (ANP) - De selectie van Feyenoord is volgens trainer Arne Slot "niet in de war" na het opstappen van algemeen directeur Mark Koevermans. "Bij ons op het trainingscomplex was het heel rustig. Maar bij Feyenoord was het wat minder rustig", zei Slot over de voorbije dagen.

Daarmee doelde de trainer van Feyenoord vooral op het vertrek van de directeur, die na bedreigingen aan zijn adres besloot zijn functie neer te leggen. Slot "heeft er met afschuw naar gekeken", maar denkt niet dat de gebeurtenissen en de onrust van invloed zullen zijn op de prestaties.

"Dit is iets wat al langer bekend is. In de groep is het niet echt een enorm item en ik heb niks anders aan ze gemerkt. De jongens hebben geen ander gedrag vertoond en er zijn ook geen jongens bij me gekomen dat ze helemaal in de war zijn."

Focus

Slot is niet bang dat hem in de toekomst eventueel hetzelfde te wachten staat. "Dit staat los van de sportieve prestaties en is behoorlijk gelieerd aan het stadion. Als trainer word je niet zo vaak bedreigd zoals met Mark gebeurd is", aldus Slot, die ondanks de vrij roerige week dezelfde focus verwacht als gebruikelijk.

"Toen ik trainer was van AZ en het dak van het stadion instortte, was er paniek. Maar we zijn gewoon in Den Haag gaan voetballen. Misschien ben ik daar wat naïef in. Maar ik heb gewoon gekeken naar waar we zelf goed in zijn en waar de tegenstander goed in is. Ik denk niet we hierdoor meteen minder gaan functioneren."

Rustige week

Slot sprak van een rustige week. De spelers kregen deze week meerdere vrije dagen en pas donderdag werd de training hervat. Dat er een derby aanstaande is, zegt Slot niet zoveel. "Voor mij is het niet heel veel meer dan een duel met mijn oud-werkgever, dat derbygevoel vind ik niet zo belangrijk", aldus de trainer, die op zijn hoede is voor het elftal van trainer Henk Fraser.

"Het karakter van de trainer zie je echt terug in de ploeg. Hoe moeilijker het wordt, hoe harder ze ervoor gaan werken en hoe gevaarlijker Sparta wordt. Ze geven nooit op. Ik heb eens met 4-0 voor gestaan en toen werd het nog 4-4."

Sparta - Feyenoord begint zondag om 12.15 uur.

Meer uit Voetbal

Weinig wijzigingen bij voetbalsters na grote zege in uitduel

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink van de Nederlandse voetbalsters is niet van plan om veel veranderingen aan te brengen in zijn basisopstelling voor de returnwedstrijd tegen Hongarije van dinsdag. Oranje won vrijdag in Hongarije het eerste duel in de play-offs voor WK-kwalificatie met grote cijfers (0-8).

34 minuten geleden
Arsenal-duo raakt geblesseerd bij uitloopsessie en mist CL-duel

LONDEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta kan dinsdag voor de thuiswedstrijd in de Champions League tegen het Franse Lille geen beroep doen op verdediger Piero Hincapié en middenvelder Martín Zubimendi. De twee raakten zaterdag geblesseerd bij het uitlopen na de gewonnen wedstrijd tegen Leeds United (2-1).

1 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Cambuur-aanvoerder Amofa

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan de rest van dit voetbalseizoen niet meer beschikken over Jamal Amofa. De aanvoerder viel zondag in de door de Friezen met 1-0 gewonnen uitwedstrijd tegen PEC Zwolle een kwartier voor tijd uit met een achillespeesblessure.

2 uur geleden
FC Barcelona tegen Galatasaray nog zonder De Jong in selectie

ISTANBUL (ANP) - FC Barcelona is zonder Frenkie de Jong naar Istanbul vertrokken voor de uitwedstrijd van dinsdag tegen Galatasaray in de Champions League. De 29-jarige Nederlandse middenvelder heeft na een blessure de groepstraining bij de Spaanse koploper hervat, maar is nog niet fit genoeg voor een plaats in de wedstrijdselectie.

7 uur geleden
City-trainer Maresca looft spelers na zege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Manchester City-trainer Enzo Maresca is tevreden over de manier waarop zijn spelers zich zondag op het veld hebben getoond. City won op bezoek bij Liverpool (0-3) de eerste wedstrijd sinds de club een kleine twee weken geleden schuldig werd bevonden aan ernstige overtredingen van de financiële regels.

18 uur geleden
Manchester City wint na rode kaart Gravenberch ruim bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft ook de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen in de Premier League gewonnen. De koploper nam in de topper tegen Liverpool na rust afstand: 0-3.

22 uur geleden
FC Groningen boekt in Eredivisie ruime zege bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen is in de Eredivisie naar de zesde plaats gestegen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 5-1 te sterk voor Excelsior. FC Groningen heeft na zes speelronden 14 punten en ontvangt volgende week zondag nummer 5 Ajax, dat op 15 punten staat.

22 uur geleden