Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgeruste Feyenoorders 'niet in de war' na vertrek Koevermans

Uitgeruste Feyenoorders 'niet in de war' na vertrek Koevermans

ROTTERDAM (ANP) - De selectie van Feyenoord is volgens trainer Arne Slot "niet in de war" na het opstappen van algemeen directeur Mark Koevermans. "Bij ons op het trainingscomplex was het heel rustig. Maar bij Feyenoord was het wat minder rustig", zei Slot over de voorbije dagen.

Daarmee doelde de trainer van Feyenoord vooral op het vertrek van de directeur, die na bedreigingen aan zijn adres besloot zijn functie neer te leggen. Slot "heeft er met afschuw naar gekeken", maar denkt niet dat de gebeurtenissen en de onrust van invloed zullen zijn op de prestaties.

"Dit is iets wat al langer bekend is. In de groep is het niet echt een enorm item en ik heb niks anders aan ze gemerkt. De jongens hebben geen ander gedrag vertoond en er zijn ook geen jongens bij me gekomen dat ze helemaal in de war zijn."

Focus

Slot is niet bang dat hem in de toekomst eventueel hetzelfde te wachten staat. "Dit staat los van de sportieve prestaties en is behoorlijk gelieerd aan het stadion. Als trainer word je niet zo vaak bedreigd zoals met Mark gebeurd is", aldus Slot, die ondanks de vrij roerige week dezelfde focus verwacht als gebruikelijk.

"Toen ik trainer was van AZ en het dak van het stadion instortte, was er paniek. Maar we zijn gewoon in Den Haag gaan voetballen. Misschien ben ik daar wat naïef in. Maar ik heb gewoon gekeken naar waar we zelf goed in zijn en waar de tegenstander goed in is. Ik denk niet we hierdoor meteen minder gaan functioneren."

Rustige week

Slot sprak van een rustige week. De spelers kregen deze week meerdere vrije dagen en pas donderdag werd de training hervat. Dat er een derby aanstaande is, zegt Slot niet zoveel. "Voor mij is het niet heel veel meer dan een duel met mijn oud-werkgever, dat derbygevoel vind ik niet zo belangrijk", aldus de trainer, die op zijn hoede is voor het elftal van trainer Henk Fraser.

"Het karakter van de trainer zie je echt terug in de ploeg. Hoe moeilijker het wordt, hoe harder ze ervoor gaan werken en hoe gevaarlijker Sparta wordt. Ze geven nooit op. Ik heb eens met 4-0 voor gestaan en toen werd het nog 4-4."

Sparta - Feyenoord begint zondag om 12.15 uur.

Meer uit Voetbal

Ajax gaf vorig seizoen 21,5 miljoen euro uit aan voetbalmakelaars

ZEIST (ANP) - Ajax heeft van alle clubs in het Nederlands betaald voetbal het meeste geld uitgegeven aan voetbalmakelaars tijdens het seizoen 2024-2025. De Amsterdammers maakten in totaal bijna 21,5 miljoen euro over aan voetbalmakelaars. Gezamenlijk gaven de clubs 67 miljoen euro uit in de periode van 1 juli 2024 tot en met 30 juni 2025. Dat maakte de KNVB maandag bekend.

47 minuten geleden
Oranje begint met Lang aan laatste training voor duel met Ecuador

ZEIST (ANP) - Noa Lang is begonnen aan de laatste training van het Nederlands elftal voor het oefenduel met Ecuador in Eindhoven. De vleugelaanvaller miste vrijdag de vriendschappelijke interland tegen Noorwegen (2-1) door een duimblessure.

1 uur geleden
WK-ganger Kaapverdië wint oefenduel met Finland na strafschoppen

AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.

5 uur geleden
Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

14 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

20 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

20 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

22 uur geleden