Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgerekend verguisde Taylor schiet Ajax naar volgende ronde

Uitgerekend verguisde Taylor schiet Ajax naar volgende ronde

BODO (ANP) - Uitgerekend Kenneth Taylor schoot Ajax in de verlenging van het uitduel met Bodø/Glimt (1-2) naar de achtste finales van de Conference League. De middenvelder, de laatste weken uitgefloten door het Amsterdamse publiek, was zo eerlijk om te erkennen dat hij een voorzet wilde geven. Maar de bal zeilde tot zijn blijdschap in de hoek van het doel.

"Als de bal het doel ingaat, dan gaat de bal in het doel", lachte de middenvelder op een persconferentie na de wedstrijd. "Maar het was inderdaad gewoon een voorzet. Het was een heel lastige wedstrijd, maar uiteindelijk gaat het erom dat je doorgaat. Dat is gelukt."

Voor Taylor kwam het winnende doelpunt op een fijn moment. De middenvelder was de afgelopen weken regelmatig het mikpunt van kritiek van de eigen aanhang. De fanatieke fans van de AFCA-supportersclub kwamen maandag voor hem op. "Je fluit geen individuele spelers van Ajax uit", luidde de boodschap.

De ruim vierhonderd meegereisde fans van Ajax gingen vlak voor het einde van de verlenging uit hun dak na de treffer van Taylor, die blij was dat hij eindelijk weer eens belangrijk was. "Ik kan wel bij de pakken gaan neerzitten, maar daar heeft niemand wat aan", zei hij. "Ik zelf niet en de club niet. De fans en ik hebben met elkaar gesproken. Wij weten wat wat is, de fans en ik. Verder wil ik er niet te veel op ingaan."

Taylor prees doelman Diant Ramaj, die Ajax met een serie geweldige reddingen op de been hield. "Hij was de eerste naar wie ik na afloop toe ging", zei de middenvelder. "Uiteindelijk kijkt iedereen waarschijnlijk naar mijn goal, maar Diant houdt deze wedstrijd op 2-1. Wat mij betreft gaan alle credits naar hem."

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

1 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

2 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

5 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

6 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

7 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

9 uur geleden