Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uitgeputte Verstappen kritisch op 'te wisselvallige' Red Bull

Uitgeputte Verstappen kritisch op 'te wisselvallige' Red Bull

MIAMI (ANP) - Het was Max Verstappen aan te zien dat hij het lichamelijk zwaar had gehad tijdens de Grote Prijs van Miami. De wereldkampioen oogde uitgeput en moest na zijn overwinning de tijd nemen om bij te komen. "Ik denk dat ik 3 kilo ben kwijtgeraakt", zei de Nederlander, die door zijn derde zege van dit seizoen zijn achterstand op kampioenschapsleider Charles Leclerc terugbracht tot 19 punten.

Het was vooral hard werken in de laatste tien ronden, nadat Lando Norris (McLaren) was gecrasht en de safetycar het veld weer bij elkaar bracht.. De Limburger moest alles uit zijn Red Bull persen om Leclerc in zijn Ferrari van zich af te houden. "Op de harde band waren we zeer aan elkaar gewaagd en ik moest echt alles geven, maar voor de toeschouwers was het leuk."

Verstappen was ondanks zijn sterke optreden kritisch op zijn renstal. "We hebben nog steeds problemen die we moeten oplossen. De betrouwbaarheid is nog niet optimaal. We zijn snel, maar je hebt kunnen zien dat mijn training op vrijdag verschrikkelijk was en dat mijn teamgenoot Pérez tijdens de race te maken kreeg met verlies aan motorvermogen, dus we moeten wel bovenop die problemen zitten. Het is nog steeds een beetje te wisselvallig."

Meer uit Sport

Verstappen hoopt op betere Red Bull in 'thuisrace' Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is recordhouder met vier zeges in de Grote Prijs van Oostenrijk, maar een vijfde zege in zijn andere 'thuisrace' ligt niet voor de hand. De Red Bull van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 presteert dit seizoen ondermaats vergeleken met de grote concurrenten Mercedes en Ferrari. De Nederlander hoopt dat zijn auto met een upgrade weer iets beter gaat presteren.

3 uur geleden
Hamilton onthult 'pijnlijke' nekblessure in begintijd bij Ferrari

SPIELBERG (ANP) - Lewis Hamilton heeft onthuld dat een nekblessure hem kwelde in zijn eerste weken bij Ferrari. "Ik crashte begin vorig jaar tijdens een van mijn eerste tests in de Ferrari heel hard tegen de muur. Een van mijn nekwervels raakte beschadigd en daarbij werd een zenuw geraakt", vertelde de zevenvoudig wereldkampioen aan de media op de persdag van de Formule 1 voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

4 uur geleden
Mercedes dreigt met teamorders voor Antonelli en Russell

SPIELBERG (ANP) - Kimi Antonelli en George Russell kunnen teamorders van Mercedes verwachten als een van de twee duidelijk sneller is en de druk van rivalen groot. Dat zei WK-leider Antonelli tegen verslaggevers op de persdag van de Formule 1, voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

5 uur geleden
Autosportbond FIA heft limiet voor duur voorzitterschap op

MACAU (ANP) - Autosportbond FIA heeft ingestemd met het beëindigen van de limiet op termijnen voor het voorzitterschap. De huidige voorzitter Mohamed Ben Sulayem uit de Verenigde Arabische Emiraten wilde een einde aan de limiet van drie termijnen van vier jaar. Ben Sulayem is recent herkozen in zijn tweede termijn.

6 uur geleden
Formule 1 kondigt hitteprotocol af voor GP Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - De overkoepelende autosportorganisatie FIA heeft voor de Grote Prijs van Oostenrijk komend weekeinde het hitteprotocol uitgevaardigd. Het is de eerste keer dit seizoen dat dit gebeurt. Het betekent dat de Formule 1-auto's worden voorzien van een koelsysteem voor de coureurs, bijvoorbeeld een koelvest.

6 uur geleden
Tennisbond ITF doopt zichzelf om tot World Tennis

LONDEN (ANP) - De Internationale Tennisfederatie (ITF) heeft zichzelf per direct omgedoopt tot World Tennis. De federatie hoopt het aantal tennissers de komende jaren verder te laten groeien van 106 miljoen in 2024 naar 140 miljoen in 2035. Een ambitieus, maar haalbaar doel, aldus World Tennis.

10 uur geleden
Hockeyers gelijk tegen België in Pro League, verliezen shoot-outs

WAVER (ANP) - De hockeyers van Oranje hebben in de Pro League gelijkgespeeld tegen koploper België. Lang stond de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee op voorsprong in Waver, maar zeven minuten voor tijd maakte Tom Boon gelijk: 2-2. Vervolgens verloor Oranje de shoot-outserie.

22 uur geleden