Uitblinker Minteh wil best nog een seizoen bij Feyenoord blijven
ROTTERDAM (ANP) - Yankuba Minteh was de grote uitblinker bij Feyenoord in het sensationele thuisduel met Ajax (6-0). Dat was niet alleen door zijn twee doelpunten. De 19-jarige Gambiaan was ongrijpbaar voor de machteloze verdedigers van Ajax. Hij bereidde ook nog eens de openingstreffer van Igor Paixão voor.
"We wilden echt iets rechtzetten", zei Minteh. "Dat gelijkspel van donderdag tegen FC Volendam kon natuurlijk niet. Dan is het mooi dat we ons zo revancheren. Tegen Ajax nog wel. Dan zie je dat we erg goed kunnen voetballen. We bleven maar gaan. Onze coach wilde ook dat we met deze intensiteit zouden spelen."
Minteh maakte het tweede en vierde doelpunt van Feyenoord. Zijn 4-0 was een juweeltje. Hij krulde de bal prachtig in de verre hoek van het doel. "Maar voor mij was dit geen lastig doelpunt. Zo heb ik in Gambia in het verleden vaak gescoord."
Feyenoord huurt Minteh dit seizoen van Newcastle United. De buitenspeler wil volgend seizoen ook best voor Feyenoord spelen. "Ik blijf hier als daar de kans voor is. Maar ik weet niet wat Newcastle United wil. Het hangt niet van mij af."
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
13 uur geleden