Uitblinker Minteh wil best nog een seizoen bij Feyenoord blijven
ROTTERDAM (ANP) - Yankuba Minteh was de grote uitblinker bij Feyenoord in het sensationele thuisduel met Ajax (6-0). Dat was niet alleen door zijn twee doelpunten. De 19-jarige Gambiaan was ongrijpbaar voor de machteloze verdedigers van Ajax. Hij bereidde ook nog eens de openingstreffer van Igor Paixão voor.
"We wilden echt iets rechtzetten", zei Minteh. "Dat gelijkspel van donderdag tegen FC Volendam kon natuurlijk niet. Dan is het mooi dat we ons zo revancheren. Tegen Ajax nog wel. Dan zie je dat we erg goed kunnen voetballen. We bleven maar gaan. Onze coach wilde ook dat we met deze intensiteit zouden spelen."
Minteh maakte het tweede en vierde doelpunt van Feyenoord. Zijn 4-0 was een juweeltje. Hij krulde de bal prachtig in de verre hoek van het doel. "Maar voor mij was dit geen lastig doelpunt. Zo heb ik in Gambia in het verleden vaak gescoord."
Feyenoord huurt Minteh dit seizoen van Newcastle United. De buitenspeler wil volgend seizoen ook best voor Feyenoord spelen. "Ik blijf hier als daar de kans voor is. Maar ik weet niet wat Newcastle United wil. Het hangt niet van mij af."
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax-doelman Remko Pasveer staat voor een terugkeer bij Heracles Almelo. De hekkensluiter van de Eredivisie verwacht zijn komst woensdag te kunnen afronden, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Voetbal International en De Telegraaf. "Het is in een dusdanig stadium dat we ervan uitgaan dat het rondkomt."
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
23 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
1 dag geleden