Uitblinker Kökcü ziet Feyenoord een uur domineren tegen AS Roma
ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Orkun Kökcü was de grote uitblinker bij Feyenoord in het gewonnen thuisduel met AS Roma in de kwartfinale van de Europa League (1-0). "Ik heb hem onder mijn leiding denk ik nog niet zo goed zien spelen", zei trainer Arne Slot. "Zeker niet als je naar de kwaliteit van de tegenstander kijkt."
Kökcü ging voorop in de strijd en verdeelde het spel met nauwkeurige passes. "Ik denk dat we het eerste uur als team goed speelden", zei de international van Turkije. "Vanaf de 70e minuut werd het wel lastiger. Zij waren steeds vaker in balbezit. Wij konden niet veel druk meer op ze zetten, ook omdat zij snel lange ballen speelden. In de eerste helft had AS Roma weinig te vertellen. Ik denk dat we de wedstrijd zeker een uur lang hebben gedomineerd, al kregen we alleen niet zo veel kansen. Uiteindelijk voelt deze zege heel lekker. Op naar Rome volgende week."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
9 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
9 uur geleden