Uitblinkende doelman Ramaj prijst teamgeest Ajax
BODO (ANP) - Doelman Diant Ramaj prees na de wonderbaarlijke ontsnapping van Ajax bij Bodø/Glimt (1-2) in de tussenronde van de Conference League vooral de teamgeest van zijn ploeg. "We wilden laten zien dat we een ploeg zijn", zei de Duitser. "We hebben gevochten voor elkaar en zijn daarvoor beloond."
Ramaj was de grote uitblinker bij Ajax, met een serie goede reddingen tegen de thuisploeg die veel gevaarlijker was dan de bezoekers uit Amsterdam. "Maar ik denk niet dat dit mijn beste duel voor Ajax was", zei hij bij Ajax TV. "Ik train hard en laat het de laatste weken ook steeds zien. Ik ben onderdeel van de ploeg. We hebben het als team goed gedaan."
"Laten we hier een dagje van genieten. En dan moeten we ons op het uitduel van zondag met AZ richten. Daar willen we ook winnen", aldus de keeper.
Ajax plaatste zich voor de achtste finales van de Conference League en wordt vrijdag tijdens een loting gekoppeld aan Lille, Maccabi Tel Aviv, Viktoria Plzen, Club Brugge, Aston Villa, Fiorentina, PAOK Saloniki of Fenerbahçe, de ploeg van ex-Ajacied Dusan Tadic.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
8 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
18 uur geleden