Uitblinkende doelman Ramaj prijst teamgeest Ajax
BODO (ANP) - Doelman Diant Ramaj prees na de wonderbaarlijke ontsnapping van Ajax bij Bodø/Glimt (1-2) in de tussenronde van de Conference League vooral de teamgeest van zijn ploeg. "We wilden laten zien dat we een ploeg zijn", zei de Duitser. "We hebben gevochten voor elkaar en zijn daarvoor beloond."
Ramaj was de grote uitblinker bij Ajax, met een serie goede reddingen tegen de thuisploeg die veel gevaarlijker was dan de bezoekers uit Amsterdam. "Maar ik denk niet dat dit mijn beste duel voor Ajax was", zei hij bij Ajax TV. "Ik train hard en laat het de laatste weken ook steeds zien. Ik ben onderdeel van de ploeg. We hebben het als team goed gedaan."
"Laten we hier een dagje van genieten. En dan moeten we ons op het uitduel van zondag met AZ richten. Daar willen we ook winnen", aldus de keeper.
Ajax plaatste zich voor de achtste finales van de Conference League en wordt vrijdag tijdens een loting gekoppeld aan Lille, Maccabi Tel Aviv, Viktoria Plzen, Club Brugge, Aston Villa, Fiorentina, PAOK Saloniki of Fenerbahçe, de ploeg van ex-Ajacied Dusan Tadic.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
2 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
4 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
12 uur geleden