Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Uit Oekraïne gevluchte voetballer Antwi tijdelijk naar Noorwegen

Uit Oekraïne gevluchte voetballer Antwi tijdelijk naar Noorwegen

GRIMSTAD (ANP) - De uit Oekraïne gevluchte Nederlandse voetballer Rodney Antwi heeft in Noorwegen een tijdelijke nieuwe club gevonden. De komende maanden speelt de 26-jarige oud-speler van onder meer FC Utrecht en FC Volendam bij FK Jerv, dat nog aan het nieuwe seizoen moet beginnen op het hoogste niveau in Noorwegen.

FK Jerv meldt dat het de Amsterdamse aanvaller ook al wilde hebben voor hij dit seizoen naar Inhoelets Petrove in Oekraïne vertrok. Bij die club kwam Antwi als gevolg van de oorlog niet tot een officiële wedstrijd. Wereldvoetbalbond FIFA besloot eerder de contracten van spelers van Oekraïense clubs op te schorten tot het einde van dit seizoen, zodat de spelers tijdelijk in een ander land kunnen voetballen.

De 22-jarige Hennos Asmelash, oud-speler van ADO Den Haag en TOP Oss, stond net als Antwi onder contract bij het laaggeklasseerde Inhoelets Petrove toen de oorlog uitbrak.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

5 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

7 uur geleden