Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA wijst beroep Bodø/Glimt tegen schorsing hoofdtrainer af

UEFA wijst beroep Bodø/Glimt tegen schorsing hoofdtrainer af

NYON (ANP) - De UEFA heeft het beroep van de Noorse voetbalclub Bodø/Glimt tegen de schorsing van hoofdtrainer Kjetil Knutsen afgewezen. De 53-jarige Knutsen was donderdag bij de Conference League-wedstrijd tegen AS Roma betrokken bij een opstootje.

Knutsen zou hebben gevochten met Nuno Santos, de keeperstrainer van AS Roma. De UEFA besloot beiden voorlopig te schorsen, tot de tuchtcommissie de zaak heeft uitgezocht. Het "verraste en geschokte" Bodø/Glimt besloot direct beroep aan te tekenen.

Bodø/Glimt heeft vorige week bij de politie aangifte gedaan tegen Santos. Volgens de Noorse club heeft hij Knutsen na afloop in de spelerstunnel aangevallen, nadat de Portugese keeperstrainer uit de staf van hoofdcoach Jośe Mourinho tijdens de wedstrijd al van alles zou hebben geroepen naar de Noorse bank. De Italianen spraken dat tegen.

De twee clubs treffen elkaar donderdag in Rome. De aftrap is om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

1 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

1 uur geleden
Summerville schiet West Ham naar achtste finale FA Cup

BURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.

3 uur geleden
Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

21 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

23 uur geleden
Spits Meerdink na lang blessureleed terug in selectie AZ

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.

1 dag geleden
Feyenoord moet nog even wachten op debuut nieuwkomer Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.

1 dag geleden