Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA-voorzitter: voetbal geeft positieve energie

UEFA-voorzitter: voetbal geeft positieve energie

NYON (ANP/DPA) - Voorzitter Aleksander Ceferin van de Europese voetbalbond UEFA denkt dat de hervatting van de Bundesliga voor positieve energie gaat zorgen. "Mensen zijn depressief omdat ze thuis opgesloten zitten en er zoveel onzekerheden zijn. Voetbal zorgt dan voor positieve energie en maakt het leven weer wat normaler", zei Ceferin tegen tv-zender beIN Sports. "Het is makkelijker om thuis te moeten blijven als je sport kan kijken op tv."

Als eerste grote competitie in Europa gaat de Bundesliga zaterdag weer van start. De Duitsers hebben in samenspraak met medici en de politiek een uitgebreid protocol opgesteld waar iedereen zich aan moet houden. "Over het algemeen vertrouwen we de Duitsers. De autoriteiten zijn gewetensvol, dat is een goed teken. Zij weten dat het niet alleen om voetbal draait", aldus de 52-jarige Sloveen, die onlangs nog maar eens herhaalde dat hij het "voorbarig" vindt dat sommige nationale competities al zijn beëindigd. In Nederland, Frankrijk en België wordt dit seizoen niet meer gevoetbald.

Meer uit Voetbal

Nottingham Forest wil tribune vernoemen naar overleden Robertson

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.

6 minuten geleden
Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

3 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

15 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

15 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

17 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

20 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

23 uur geleden