UEFA verplaatst loting naar Nyon vanwege coronavirus
NYON (ANP) - De loting voor de groepsfase van de Champions League en Europa League is op 1 oktober toch niet in Athene. De UEFA heeft besloten te kiezen voor het eigen hoofdkantoor in Nyon. Vertegenwoordigers van clubs zijn daarbij niet welkom.
Aanvankelijk was het de bedoeling iedereen in een grote ruimte in Athene te ontvangen. De UEFA zou daarmee de huidige regels van de Griekse overheid wat betreft corona overtreden. Daarom is overgeschakeld naar een ander plan. "Alle partijen waren het erover eens dat de volksgezondheid de hoogste prioriteit moet blijven hebben en dat het momenteel niet mogelijk is om een evenement van een dergelijke omvang met gasten in Athene te organiseren", aldus de UEFA.
De groepsfase van de Champions League begint dit seizoen vanwege het coronavirus pas op 20 oktober.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.
27 minuten geledenSEATTLE (ANP) - De FIFA heeft in een verklaring het terugdraaien van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun toegelicht en verdedigd. De beslissing is volgens de FIFA op basis van twee artikelen in de reglementen genomen. Dat zei een woordvoerder van de bond voor de persconferentie van de Belgische bondscoach in Seattle in aanloop naar de achtste finale tussen de VS en België. Media konden geen mondelinge vragen stellen. Journalisten werden verzocht dat eventueel schriftelijk te doen.
36 minuten geledenSEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).
1 uur geledenAMMAN (ANP/RTR) - Jamal Sellami is niet langer de bondscoach van de voetballers van Jordanië. Dat maakte de voorzitter van de Jordaanse voetbalbond, prins Ali bin al-Hoessein, zondag bekend. Het land wist in de groepsfase van het WK voetbal geen punt te veroveren.
1 uur geledenSEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft een akkoord bereikt met Internazionale over de transfer van Oranje-international Denzel Dumfries. De 30-jarige verdediger heeft een contract getekend tot 30 juni 2030.
11 uur geledenEAST-RUTHERFORD (ANP) - Bondscoach Carlo Ancelotti van Brazilië zegt dat Raphinha klaar is om te spelen in de wedstrijd in de achtste finales van het WK tegen Noorwegen. De aanvaller van Barcelona is volgens de Italiaanse coach hersteld van een hamstringblessure, maar is nog niet klaar om te starten.
12 uur geleden