UEFA verplaatst loting naar Nyon vanwege coronavirus
NYON (ANP) - De loting voor de groepsfase van de Champions League en Europa League is op 1 oktober toch niet in Athene. De UEFA heeft besloten te kiezen voor het eigen hoofdkantoor in Nyon. Vertegenwoordigers van clubs zijn daarbij niet welkom.
Aanvankelijk was het de bedoeling iedereen in een grote ruimte in Athene te ontvangen. De UEFA zou daarmee de huidige regels van de Griekse overheid wat betreft corona overtreden. Daarom is overgeschakeld naar een ander plan. "Alle partijen waren het erover eens dat de volksgezondheid de hoogste prioriteit moet blijven hebben en dat het momenteel niet mogelijk is om een evenement van een dergelijke omvang met gasten in Athene te organiseren", aldus de UEFA.
De groepsfase van de Champions League begint dit seizoen vanwege het coronavirus pas op 20 oktober.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Sayf Ltaief heeft afscheid genomen van FC Twente. De 26-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij KS Cracovia SA. Volgens de Poolse club heeft hij een tweejarig contract ondertekend.
17 minuten geledenZEIST (ANP) - Zes clubs hebben de eerste gezamenlijke cao in het vrouwenvoetbal gesloten. Kampioen PSV, Ajax, AZ, Feyenoord, FC Twente en het gedegradeerde HERA United kwamen deze overeen met vakbonden VVCS en ProProf. Tot deze zomer hadden clubs ieder een eigen collectieve arbeidsovereenkomst.
48 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Virgil van Dijk roept zijn ploeggenoten van Liverpool op de tegenvallende prestaties van afgelopen seizoen recht te zetten.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC vond het Noorse FK Bodø/Glimt nog beter dan verwacht. "Als je ze echt live ziet dan zijn ze nog veel beter. Ze kunnen goed verdedigen. Ze kunnen goed counteren. Ze durven te voetballen. Toch is het jammer dat we zo makkelijk goals weg hebben gegeven", zei Schreuder na afloop van de heenwedstrijd van NEC in de play-offs van de Champions League. De Nijmegenaren verloren in De Goffert met 3-1 van FK Bodø/Glimt. De return is dinsdag in Noorwegen.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft in de heenwedstrijd in de play-offs van de Champions League kansloos verloren van FK Bodø/Glimt. Het elftal van trainer Dick Schreuder ging in een uitverkochte Goffert met 3-1 onderuit tegen de club uit Noorwegen. Sondre Brunstad Fet, Andreas Helmersen en Haitam Aleesami maakten de doelpunten voor de bezoekers. Clement Bischoff scoorde voor NEC. De return is dinsdag in Noorwegen.
16 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De eerste competitiewedstrijd van Paris Saint-Germain is geen thuis- maar een uitwedstrijd. De Franse League (LFP) heeft de wedstrijd omgezet vanwege de slechte staat van de grasmat van de landskampioen en Champions League-winnaar.
17 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC begint met Dušan Tadić in de basis aan de play-offs in de Champions League tegen het Noorse FK Bodø/Glimt. Trainer Dick Schreuder hoopt dat het publiek in het uitverkochte stadion zijn team naar het hoogste niveau tilt.
19 uur geleden