Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA straft PSV om wangedrag fans in stadion van Lens

UEFA straft PSV om wangedrag fans in stadion van Lens

EINDHOVEN (ANP) - PSV is gestraft door de UEFA vanwege wangedrag van de eigen aanhang in het stadion tijdens het Champions League-duel in en tegen Lens. De Eindhovenaren krijgen een boete van 25.000 euro en een voorwaardelijke straf van twee jaar. Bij een volgende overtreding mag PSV geen supporters meenemen naar een Europees uitduel.

Tijdens het uitduel bij RC Lens op 24 oktober werd er in het uitvak vuurwerk afgestoken. Ook werd er met objecten gegooid en was er schade aan de tribunes. PSV onderzoekt of het de boete kan verhalen op de daders. Er zijn al zeven stadionverboden uitgedeeld.

Algemeen directeur Marcel Brands baalt enorm: "Als je de club een warm hart toedraagt, dan doe je dit niet. Je benadeelt niet alleen de club, maar ook nog eens je medesupporters. Ik hoop dat iedereen zich onderhand beseft wat de gevolgen zijn van dergelijke acties." Ook buiten het stadion waren er ongeregeldheden. Daar heeft de UEFA niets mee gedaan, omdat het de bond daar niet over gaat.

Het duel in Frankrijk eindigde uiteindelijk in 1-1. Afgelopen woensdag won PSV thuis met 1-0, waardoor het zicht blijft houden op overwintering in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

1 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

1 uur geleden
Keeper Safonov van PSG stopte penalty's met gebroken hand

PARIJS (ANP/AFP) - Penaltyheld Matvei Safonov van Paris Saint-Germain heeft in de finale van de Intercontinental Cup vermoedelijk twee strafschoppen tegengehouden met een gebroken hand. Dat vertelde coach Luis Enrique van de club uit Parijs, die het duel in Qatar won van de Braziliaanse club Flamengo.

1 uur geleden
Voetbalincidenten nemen verder af, maar vuurwerk blijft probleem

DEN HAAG (ANP) - Het aantal incidenten in en rond stadions van betaaldvoetbalclubs is voor het derde seizoen op rij gedaald. Dat schrijft demissionair veiligheidsminister Foort van Oosten in een brief aan de Tweede Kamer. Hoewel dit de VVD'er "voorzichtig positief" stemt, blijft het afsteken van vuurwerk een "hardnekkig probleem".

2 uur geleden
Geblesseerde FC Utrecht-spits Haller gaat niet naar Afrika Cup

DEN HAAG (ANP) - Sébastien Haller doet met titelverdediger Ivoorkust niet mee aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht is volgens de Ivoriaanse voetbalbond niet op tijd hersteld van de blessure die hij zondag tegen NAC Breda opliep. Evan Guessand (Aston Villa) is zijn vervanger.

3 uur geleden
Trainer Van Persie voelt vertrouwen van iedereen bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie voelt veel vertrouwen van zijn spelers en de directie van Feyenoord. "Dat spreekt iedereen ook uit" , zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Twente. "Ze geven mij het gevoel dat we het samen gaan omdraaien."

3 uur geleden
Duel om Johan Cruijff Schaal op 31 juli of 2 augustus

ZEIST (ANP) - De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal, tussen de landskampioen van de Eredivisie en de bekerwinnaar, is komend voetbalseizoen op vrijdag 31 juli of zondag 2 augustus. De definitieve datum wordt vastgesteld als duidelijk is wat de Europese verplichtingen zijn van de twee deelnemende clubs. Dat meldt de KNVB.

3 uur geleden