Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA scherpt maatregelen op EK aan na veldbestormers

UEFA scherpt maatregelen op EK aan na veldbestormers

DORTMUND (ANP/DPA) - De UEFA gaat de veiligheidsmaatregelen aanscherpen tijdens het EK met betrekking tot het voorkomen van het bestormen van het veld door fans. Zaterdagavond werd Cristiano Ronaldo tijdens de wedstrijd tussen Portugal en Turkije meerdere keren opgezocht door fans.

"Elke betreding van het veld vormt een overtreding van de stadionregels en zal resulteren in verwijdering uit het stadion, een verbod op alle toernooiwedstrijden en de strafrechtelijke aanklacht wegens overtreding van de regels", waarschuwde de UEFA.

Zaterdag betrad een aantal fans het veld, voornamelijk om een selfie te scoren met Ronaldo. Waar de sterspeler van de Portugezen nog poseerde voor een foto met een jonge fan, was hij er later klaar mee.

Beklag

De UEFA zegt dat "aanvullende veiligheidsmaatregelen in de stadions zullen worden genomen om verder aan de eisen van het toernooi te voldoen en dergelijke incidenten te voorkomen".

De Portugese bondscoach Roberto Martínez deed na afloop al zijn beklag tegenover de internationale pers. "Het is een zorg omdat we vandaag het geluk hadden dat de bedoelingen van de fans goed waren", zei de coach. "Het is niet goed om de spelers zo bloot te stellen aan mensen die het veld oprennen. Volgens mij is er veel beveiliging en ik vind dat dit niet mag gebeuren. Waarschijnlijk moeten we de fans de boodschap geven dat dit niet de juiste manier is."

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

4 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

4 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

4 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

4 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

5 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

6 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

6 uur geleden