Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA opnieuw in beraad met bonden en clubs

UEFA opnieuw in beraad met bonden en clubs

NYON (ANP/DPA) - De Europese voetbalunie UEFA gaat volgende week donderdag via een videoverbinding opnieuw in gesprek met de 55 lidstaten en vertegenwoordigers van het clubvoetbal. Daarna bespreekt het dagelijkse bestuur van de UEFA de actuele stand van zaken in verband met de coronapandemie, die het voetbal in heel Europa heeft stilgelegd.

De UEFA streeft er nog altijd naar om de nationale competities en bekertoernooien dit seizoen, te hervatten en af te ronden. Dat zou dan komende zomer moeten gebeuren, in de maanden juli en/of augustus, als de situatie in Europa rondom het longvirus dat toestaat.

Daarna zouden de resterende knock-outwedstrijden in de Champions League en de Europa League nog afgewerkt moeten worden, wellicht in een afgeslankte vorm, met één wedstrijd op neutraal terrein in plaats van twee duels uit en thuis. Na een pauze van circa drie weken zou dan het nieuwe seizoen moeten beginnen.

Het bestuur van de UEFA besloot eerder al het EK voetbal met een jaar uit te stellen, naar volgend jaar zomer. Ook alle interlands die voor mei en juni op de agenda stonden, zijn uitgesteld.

Meer uit Voetbal

Koploper Internazionale wint van Cremonese

CREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).

8 minuten geleden
City verspeelt punten tegen Spurs en ziet Arsenal uitlopen

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.

11 minuten geleden
Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

2 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

2 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden