Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

HAMBURG (ANP) - De Europese voetbalfederatie UEFA gaat onderzoek doen naar de seksgeluiden die te horen waren tijdens de televisie-uitzending van de loting voor het EK in Duitsland. Dat meldt de BBC. Volgens de Britse omroep zit de notoire YouTube-grappenmaker Daniel Jarvis achter de obscene geluiden, die vooral voor de televisiekijkers goed te horen waren.

Voor het grote podium van de Elbphilharmonie in Hamburg keken mensen even glimlachend om zich heen, maar niemand ontdekte waar het geluid vandaan kwam. De presentatoren van de ceremonie hielden hun gezicht in de plooi en uiteindelijk verdwenen de geluiden.

Jarvis verstoorde eerder dit seizoen al een Engelse bekerwedstrijd tussen Wolverhampton en Liverpool in de FA Cup. Televisiekijkers hoorden toen minutenlang kreunende geluiden, Jarvis vertelde later dat hij een mobiele telefoon had geplakt onder een stoel in de BBC-commentaarstudio in Molineux, het stadion van Wolverhampton. De bekende presentator en oud-voetballer Gary Lineker zei later dat hij er achteraf wel om kon lachen.

Grap

Bondscoach Gareth Southgate van Engeland zei tegen de BBC dat hij de geluiden vaag had gehoord. "Ik neem aan dat het een grap was, maar het was moeilijk om te horen wat het precies was."

Het Nederlands elftal werd tijdens de loting ingedeeld in een poule met Frankrijk, Oostenrijk en Polen, Finland, Wales of Estland. Die laatste vier landen strijden in maart tijdens de play-offs om een ticket voor het EK.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

5 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

6 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

6 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

7 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

7 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

7 uur geleden