Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

HAMBURG (ANP) - De Europese voetbalfederatie UEFA gaat onderzoek doen naar de seksgeluiden die te horen waren tijdens de televisie-uitzending van de loting voor het EK in Duitsland. Dat meldt de BBC. Volgens de Britse omroep zit de notoire YouTube-grappenmaker Daniel Jarvis achter de obscene geluiden, die vooral voor de televisiekijkers goed te horen waren.

Voor het grote podium van de Elbphilharmonie in Hamburg keken mensen even glimlachend om zich heen, maar niemand ontdekte waar het geluid vandaan kwam. De presentatoren van de ceremonie hielden hun gezicht in de plooi en uiteindelijk verdwenen de geluiden.

Jarvis verstoorde eerder dit seizoen al een Engelse bekerwedstrijd tussen Wolverhampton en Liverpool in de FA Cup. Televisiekijkers hoorden toen minutenlang kreunende geluiden, Jarvis vertelde later dat hij een mobiele telefoon had geplakt onder een stoel in de BBC-commentaarstudio in Molineux, het stadion van Wolverhampton. De bekende presentator en oud-voetballer Gary Lineker zei later dat hij er achteraf wel om kon lachen.

Grap

Bondscoach Gareth Southgate van Engeland zei tegen de BBC dat hij de geluiden vaag had gehoord. "Ik neem aan dat het een grap was, maar het was moeilijk om te horen wat het precies was."

Het Nederlands elftal werd tijdens de loting ingedeeld in een poule met Frankrijk, Oostenrijk en Polen, Finland, Wales of Estland. Die laatste vier landen strijden in maart tijdens de play-offs om een ticket voor het EK.

Meer uit Voetbal

Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

2 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

2 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

2 uur geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

2 uur geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

2 uur geleden