Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

UEFA onderzoekt seksgeluiden tijdens loting EK voetbal

HAMBURG (ANP) - De Europese voetbalfederatie UEFA gaat onderzoek doen naar de seksgeluiden die te horen waren tijdens de televisie-uitzending van de loting voor het EK in Duitsland. Dat meldt de BBC. Volgens de Britse omroep zit de notoire YouTube-grappenmaker Daniel Jarvis achter de obscene geluiden, die vooral voor de televisiekijkers goed te horen waren.

Voor het grote podium van de Elbphilharmonie in Hamburg keken mensen even glimlachend om zich heen, maar niemand ontdekte waar het geluid vandaan kwam. De presentatoren van de ceremonie hielden hun gezicht in de plooi en uiteindelijk verdwenen de geluiden.

Jarvis verstoorde eerder dit seizoen al een Engelse bekerwedstrijd tussen Wolverhampton en Liverpool in de FA Cup. Televisiekijkers hoorden toen minutenlang kreunende geluiden, Jarvis vertelde later dat hij een mobiele telefoon had geplakt onder een stoel in de BBC-commentaarstudio in Molineux, het stadion van Wolverhampton. De bekende presentator en oud-voetballer Gary Lineker zei later dat hij er achteraf wel om kon lachen.

Grap

Bondscoach Gareth Southgate van Engeland zei tegen de BBC dat hij de geluiden vaag had gehoord. "Ik neem aan dat het een grap was, maar het was moeilijk om te horen wat het precies was."

Het Nederlands elftal werd tijdens de loting ingedeeld in een poule met Frankrijk, Oostenrijk en Polen, Finland, Wales of Estland. Die laatste vier landen strijden in maart tijdens de play-offs om een ticket voor het EK.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

4 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

6 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

7 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

17 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

17 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

18 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

19 uur geleden