Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA legt Feyenoord voor vierde keer boete op

UEFA legt Feyenoord voor vierde keer boete op

ROTTERDAM (ANP) - De tuchtcommissie van de Europese voetbalbond UEFA heeft Feyenoord voor de vierde keer dit seizoen een boete opgelegd. De Rotterdammers krijgen de geldboete van ruim 50.000 euro voor het gooien van voorwerpen, het afsteken van vuurwerk en het blokkeren van de trappen bij de thuiswedstrijd tegen Slavia Praag in de Conference League, op donderdag 30 september.

Eerder dit seizoen kreeg Feyenoord boetes na de thuisduels met FC Drita, FC Luzern en IF Elfsborg. Het totale bedrag aan boetes over de thuiswedstrijden in de voorrondes en groepsfase van de Conference League bedraagt 124.125 euro, meldt de Rotterdamse club.

Meer uit Voetbal

Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

36 minuten geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

1 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

1 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

13 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

20 uur geleden