Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA kondigt onafhankelijk onderzoek aan naar finale in Parijs

UEFA kondigt onafhankelijk onderzoek aan naar finale in Parijs

NYON (ANP) - De UEFA heeft een onafhankelijk onderzoek aangekondigd naar de chaos rondom de finale van de Champions League, zaterdag in Parijs. De eindstrijd tussen Real Madrid en Liverpool begon een half uur later als gevolg van veiligheidsproblemen buiten het stadion.

"Het uitgebreide onderzoek zal de besluitvorming, verantwoordelijkheden en gedragingen van alle betrokkenen bij de finale onderzoeken", meldt de UEFA in een verklaring. Het onderzoek wordt geleid door de Portugees Tiago Brandão Rodrigues, lid van het Portugese parlement en voorzitter van de parlementaire commissie voor milieu en energie.

"Er zal bewijs worden verzameld via alle relevante partijen en de bevindingen van het onafhankelijke rapport zullen na voltooiing openbaar worden gemaakt en na ontvangst van de bevindingen gaat de UEFA vervolgstappen overwegen", aldus de Europese voetbalbond.

Bij de eindstrijd was naar verluidt sprake van grootschalige fraude met tickets. Daardoor verloren de autoriteiten voorafgaand aan het duel de controle over de veiligheid rond het stadion en moest de wedstrijd met ruim een half uur worden uitgesteld.

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

20 minuten geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

1 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

1 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

1 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

2 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

3 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

3 uur geleden