Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA gaat gedrag eigenaar Paris Saint-Germain onderzoeken

UEFA gaat gedrag eigenaar Paris Saint-Germain onderzoeken

NYON (ANP/BELGA) - De UEFA gaat het gedrag van voorzitter en eigenaar Nasser Al-Khelaïfi, sportdirecteur Leonardo en de club Paris Saint-Germain disciplinair onderzoeken. Dit naar aanleiding van mogelijke misdragingen, na de nederlaag in de Champions League woensdag bij Real Madrid. Naar verluidt moest Al-Khelaïfi door zijn eigen bewakers worden tegengehouden, om te voorkomen dat hij verhaal ging halen in de kleedkamer van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie.

De voorzitter van PSG bedreigde bovendien een medewerker van Real Madrid die in de catacomben het tafereel met een mobiele telefoon filmde. "Ik ga je vermoorden", zou Al-Khelaïfi hebben geroepen. Zijn gedrag komt hem mogelijk op een straf te staan.

PSG verloor de return in Estadio Santiago Bernabéu met 3-1, waardoor het werd uitgeschakeld in de achtste finales van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Oud-wereldkampioen Capdevila na roep om hulp toch bij WK-finale

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.

13 minuten geleden
Deschamps voelt zich bij afscheid schuldig aan slecht begin

MIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.

6 uur geleden
Goedkoopste ticket voor WK-finale kost 8400 euro

NEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.

17 uur geleden
FIFA analyseert drinkpauzes na WK

NEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.

17 uur geleden
Laatste training Spanje voor WK-finale afgelast vanwege onweer

EAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.

20 uur geleden
Spits Weghorst scoort bij officieus debuut voor FC Twente

DELDEN (ANP) - Oranje-international Wout Weghorst heeft gescoord bij zijn officieuze debuut voor FC Twente. De van Ajax overgekomen spits schoot tegen Gent op aangeven van Ruud Nijstad na een kleine tien minuten de 1-1 binnen. Het duel in Delden eindigde in 2-2.

1 dag geleden
FIFA ziet op WK flinke toename in schadelijke onlineberichten

NEW YORK (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal op 11 juni meer dan 7 miljoen potentieel schadelijke onlineberichten en reacties verwijderd. Dat is een ruime veertienvoudiging vergeleken met het vorige WK in 2022 in Qatar, toen 470.000 van dergelijke berichten en reacties werden weggehaald. Het WK duurde toen een kleine maand en nu vijf weken.

1 dag geleden