UEFA gaat gedrag eigenaar Paris Saint-Germain onderzoeken
NYON (ANP/BELGA) - De UEFA gaat het gedrag van voorzitter en eigenaar Nasser Al-Khelaïfi, sportdirecteur Leonardo en de club Paris Saint-Germain disciplinair onderzoeken. Dit naar aanleiding van mogelijke misdragingen, na de nederlaag in de Champions League woensdag bij Real Madrid. Naar verluidt moest Al-Khelaïfi door zijn eigen bewakers worden tegengehouden, om te voorkomen dat hij verhaal ging halen in de kleedkamer van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie.
De voorzitter van PSG bedreigde bovendien een medewerker van Real Madrid die in de catacomben het tafereel met een mobiele telefoon filmde. "Ik ga je vermoorden", zou Al-Khelaïfi hebben geroepen. Zijn gedrag komt hem mogelijk op een straf te staan.
PSG verloor de return in Estadio Santiago Bernabéu met 3-1, waardoor het werd uitgeschakeld in de achtste finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
15 uur geleden