Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA: Europese Supercup in Boedapest ter discussie

UEFA: Europese Supercup in Boedapest ter discussie

BERLIJN (ANP) - Het is onduidelijk of de wedstrijd om de Europese Supercup tussen Bayern München en Sevilla op 24 september in Boedapest kan doorgaan. In verband met de oplopende besmettingen met het coronavirus heeft het land de grenzen voor buitenlanders grotendeels gesloten.

Vanaf 1 september mogen alleen buitenlanders naar binnen die daarvoor een dringende reden hebben. Volgens de UEFA is niet duidelijk of voetballers daartoe behoren. "We praten daarover nu met de Hongaarse autoriteiten", aldus de Europese voetbalfederatie. "Ons plan is nog steeds om de wedstrijd onder zo veilig mogelijke omstandigheden te laten plaatsvinden."

Het was ook de bedoeling dat bij de wedstrijd tussen de winnaar van de Champions League (Bayern) en de Europa League (Sevilla) een derde van de capaciteit van de Puskas Arena in Boedapest bezet zou mogen worden. Ook dit is volgens de UEFA nu onderwerp van gesprek.

De wedstrijd geldt als de officiële opening van het internationale voetbalseizoen.

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund verspeelt punten met 2-2 tegen Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.

5 uur geleden
Heracles Almelo eerste periodekampioen in eerste divisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.

6 uur geleden
PSV vervolgt Eredivisie met zege op sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.

6 uur geleden
Oranjevrouwen boeken tegen Hongarije grootste zege onder Veurink

FELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.

6 uur geleden
UEFA legt Servië straf op om racisme tijdens duel met Oranje

NYON (ANP/RTR) - Het nationale voetbalelftal van Servië moet de volgende thuiswedstrijd spelen zonder publiek. De Europese voetbalbond UEFA bestraft het land vanwege "racistisch en/of discriminerend" gedrag van Servische supporters tijdens de Nations League-wedstrijden tegen het Nederlands elftal en Griekenland. Ook moet de Servische voetbalbond FFS om die reden een boete van 50.000 euro betalen, meldt de UEFA vrijdag.

7 uur geleden
Van de Donk speelt tegen Hongarije 175e interland voor Oranje

FELCSÚT (ANP) - Daniëlle van de Donk speelt tegen Hongarije haar 175e wedstrijd in het shirt van het Nederlands elftal. De 35-jarige middenveldster begint het duel in de play-offs voor WK-kwalificatie in de basis. Van de Donk maakte in december 2010 haar debuut voor Oranje.

8 uur geleden
PSV begint tegen sc Heerenveen zonder Perišić en Geertruida

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz begint de eerste competitiewedstrijd na de lange interlandbreak tegen sc Heerenveen zonder Ivan Perišić. De Kroatische aanvaller begint op de bank. Esmir Bajraktarević is zijn vervanger.

8 uur geleden