UEFA: Europese Supercup gaat door met fans
NYON (ANP) - De wedstrijd om de Europese Supercup tussen Bayern München en Sevilla, volgende week donderdag in Boedapest, gaat door met fans. Dat heeft de UEFA donderdag gezegd in reactie op het Robert Koch Instituut, de Duitse gezondheidsinstantie die Boedapest als een risicogebied heeft aangemerkt.
"De UEFA heeft contact met FC Bayern om de implicaties van de beslissing van de Duitse autoriteiten voor reizende fans te bespreken", aldus de UEFA.
Het wordt de eerste officiële UEFA-wedstrijd met fans sinds de uitbraak van het coronavirus. Bayern München en Sevilla mogen beide 3000 fans meenemen naar het stadion dat tot twee derde van de capaciteit mag worden gevuld. Het stadion biedt plaats aan 67.000 toeschouwers.
Een negatieve test die niet ouder is dan 48 uur is verplicht om toegang te krijgen tot Hongarije.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
2 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
19 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
21 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
23 uur geleden