UEFA: Europese Supercup gaat door met fans
NYON (ANP) - De wedstrijd om de Europese Supercup tussen Bayern München en Sevilla, volgende week donderdag in Boedapest, gaat door met fans. Dat heeft de UEFA donderdag gezegd in reactie op het Robert Koch Instituut, de Duitse gezondheidsinstantie die Boedapest als een risicogebied heeft aangemerkt.
"De UEFA heeft contact met FC Bayern om de implicaties van de beslissing van de Duitse autoriteiten voor reizende fans te bespreken", aldus de UEFA.
Het wordt de eerste officiële UEFA-wedstrijd met fans sinds de uitbraak van het coronavirus. Bayern München en Sevilla mogen beide 3000 fans meenemen naar het stadion dat tot twee derde van de capaciteit mag worden gevuld. Het stadion biedt plaats aan 67.000 toeschouwers.
Een negatieve test die niet ouder is dan 48 uur is verplicht om toegang te krijgen tot Hongarije.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
20 minuten geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
9 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
9 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
13 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
16 uur geleden